TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het succes van het duo dat ooit begon op YouTube, is enorm. Dat kunnen Suzan en Freek zelf nog niet helemaal bevatten. Ook niet nu ze Ziggo Dome in een mum van tijd hebben uitverkocht.
De twee staan op 23 april komend jaar in de enorme zaal in Amsterdam. Binnen de kortste keren vlogen de kaarten over de toonbank. "Als we de eerste dag een paar duizend kaarten verkopen, zou het wel fijn zijn", vertelt Freek aan tafel bij Jinek.
Als de boeker belt dat de laatste kaarten bijna zijn verkocht, zijn ze hysterisch, vertelt Suzan. "Het raakt me nu ook", zegt Suzan, die in tranen uitbarst. "Pff, nou!" Daarop zegt Eva dat het haar best mag raken.
"Het is gewoon een droom die uitkomt", vervolgt Suzan. Het is daarna nog niet klaar met de emoties: Eva mag bekend maken dat de singles die zijn uitgekomen, al 100 miljoen keer zijn gestreamd. "Lekker bezig, Freekie!", reageert Suzan.
Op Instagram deelt het muzikale koppel Suzan en Freek het fragment.
De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-Hans probeert in ondergoed de dames te imponeren met zijn tattoos
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, The voice of Holland, A Day to Die
19:11Dennis van der Geest verlengt contract bij Talpa
18:00B&B Vol Liefde-baby op komst: Joy en Dani verwachten een kindje
16:40De streamingtip van de week: The Rip op Netflix