TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het succes van het duo dat ooit begon op YouTube, is enorm. Dat kunnen Suzan en Freek zelf nog niet helemaal bevatten. Ook niet nu ze Ziggo Dome in een mum van tijd hebben uitverkocht.
De twee staan op 23 april komend jaar in de enorme zaal in Amsterdam. Binnen de kortste keren vlogen de kaarten over de toonbank. "Als we de eerste dag een paar duizend kaarten verkopen, zou het wel fijn zijn", vertelt Freek aan tafel bij Jinek.
Als de boeker belt dat de laatste kaarten bijna zijn verkocht, zijn ze hysterisch, vertelt Suzan. "Het raakt me nu ook", zegt Suzan, die in tranen uitbarst. "Pff, nou!" Daarop zegt Eva dat het haar best mag raken.
"Het is gewoon een droom die uitkomt", vervolgt Suzan. Het is daarna nog niet klaar met de emoties: Eva mag bekend maken dat de singles die zijn uitgekomen, al 100 miljoen keer zijn gestreamd. "Lekker bezig, Freekie!", reageert Suzan.
Op Instagram deelt het muzikale koppel Suzan en Freek het fragment.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'