TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Tiener Nathan Harper leidt een rustig leven, maar op een dag doet hij een schrikbarende ontdekking. Hij vindt bij toeval een aantal van zijn eigen babyfoto’s op een website met vermiste kinderen.
Door die ontdekking trekt Nathan (Taylor Lautner) zijn hele bestaan in twijfel. Is hij wel wie hij denkt dat hij is? En zijn zijn ouders wel echt zijn ouders? Samen met zijn vriendin Karen (Lily Collins) gaat hij op onderzoek uit. Al snel stuit Nathan op allerlei leugens. Zo blijken zijn ouders niet te zijn wie hij denkt. Nathan gaat de confrontatie aan met de vrouw die altijd beweerd heeft zijn moeder te zijn. Zodra de politie, overheid en geheime dienst lucht krijgen van Nathans ontdekking, moet de tiener vechten voor zijn leven. Wat heeft zich vlak na zijn geboorte afgespeeld? En wie is er nog te vertrouwen? Je ziet het in Abduction.
Hoofdrolspeler Taylor Lautner is vooral bekend van zijn rol in de Twilight-films. Hij speelt daarin weerwolf Jacob. Die rol leverde de acteur veel fans op. Dat kwam de makers van Abduction niet slecht uit. Voor bepaalde scènes in de film hadden ze veel figuranten nodig. Op de audities voor die figurantenrolletjes kwamen veel Twilight-fans af, die allemaal hoopten op de set een glimp van hun idool op te vangen.
Davina Michelle deelt voorproefje van nieuw SBS6-programma Sing With Me
14:27NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief