TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Deze prequel van Annabelle begint in het jaar 1943. Poppenmaker Samuel vormt een gelukkig gezinnetje met zijn vrouw Esther en hun dochter Bee. Dan komt Bee om het leven bij een tragisch auto-ongeluk.
Twaalf jaar later lijden Samuel (Anthony LaPaglia) en Esther (Miranda Otto) nog steeds onder dat grote verlies. Esther ligt eigenlijk alleen nog maar in bed, Samuel leeft stil en teruggetrokken.
Toch besluiten ze hun huis open te stellen voor de non Charlotte (Stephanie Sigman) en zes meisjes uit het naburige weeshuis.
Een van die meisjes is Janice (Talitha Bateman). Zij sluipt in Annabelle: Creation Bees oude kamertje in.
In een kast vindt ze een prachtige houten pop. Daar wil Janice wel mee spelen!
Vanaf dat moment gebeuren er vreemde dingen. Wat is er met die pop aan de hand? En is Janice nu bezeten?
De producers van Annabelle: Creation wilden graag dat David F. Sandberg de film zou regisseren. Sandberg had daar zelf eigenlijk geen trek in.
Hij zag het niet zitten om een sequel op een bekende horrorfilm te maken. Horrorvervolgen zijn volgens hem maar zelden de moeite waard.
Pas toen hij begreep dat hij een prequel mocht maken, en dat zijn film qua verhaal helemaal los mocht staan van Annabelle, veranderde Sandberg van gedachten.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Video: Shownieuws over de eindejaarsspecial van de familie Kesbeke
10:56Angela de Jong tot tranen toe geroerd door laatste aflevering Oogappels
10:37B&B Vol Liefde Petra en Lieske hinten op eigen tv-programma
10:12Manuel Venderbos hoopt op comeback bij Shownieuws in 2026: 'Nog stille hoop'
10:09De streamingtip van de week: Goodbye June op Netflix