TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Deze prequel van Annabelle begint in het jaar 1943. Poppenmaker Samuel vormt een gelukkig gezinnetje met zijn vrouw Esther en hun dochter Bee. Dan komt Bee om het leven bij een tragisch auto-ongeluk.
Twaalf jaar later lijden Samuel (Anthony LaPaglia) en Esther (Miranda Otto) nog steeds onder dat grote verlies. Esther ligt eigenlijk alleen nog maar in bed, Samuel leeft stil en teruggetrokken.
Toch besluiten ze hun huis open te stellen voor de non Charlotte (Stephanie Sigman) en zes meisjes uit het naburige weeshuis.
Een van die meisjes is Janice (Talitha Bateman). Zij sluipt in Annabelle: Creation Bees oude kamertje in.
In een kast vindt ze een prachtige houten pop. Daar wil Janice wel mee spelen!
Vanaf dat moment gebeuren er vreemde dingen. Wat is er met die pop aan de hand? En is Janice nu bezeten?
De producers van Annabelle: Creation wilden graag dat David F. Sandberg de film zou regisseren. Sandberg had daar zelf eigenlijk geen trek in.
Hij zag het niet zitten om een sequel op een bekende horrorfilm te maken. Horrorvervolgen zijn volgens hem maar zelden de moeite waard.
Pas toen hij begreep dat hij een prequel mocht maken, en dat zijn film qua verhaal helemaal los mocht staan van Annabelle, veranderde Sandberg van gedachten.
Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
10:00Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'
09:07Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)
08:55Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk
08:29Alex uit Over Mijn Lijk op 37-jarige leeftijd overleden