TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Arnie speelt John 'Breacher' Wharton, de leider van een eliteteam van de narcoticabrigade. Zijn taak: de strijd aangaan met 's werelds gevaarlijkste drugskartels.
Bij een van hun acties vinden Wharton en zijn team een enorme hoeveelheid cash. Het is zoveel geld dat ze besluiten een 'kleine' fooi voor zichzelf achter te houden. Die tien miljoen gaat toch niemand missen?
Nou, wel dus. Niet lang na de actie leggen leden van Whartons team een voor een het loodje, ze worden allemaal vermoord. Het lijkt er in Sabotage dus op dat iemand dat geld toch mist.
Sabotage is een ouderwetse actieknaller zoals Schwarzenegger er in zijn carrière al zoveel heeft gemaakt. Volgens regisseur David Ayer was dat niet helemaal zijn bedoeling.
Hij wilde eigenlijk een spannende thriller maken waarin Arnie uit moest zoeken wie het op zijn mannen gemunt had. De eerste versie van de film duurde bijna drie uur.
De producenten van de film zaten niet te wachten op zo'n lange film. Ze knipten er een hoop thrillerachtige scènes uit, de actiescènes lieten ze zitten.
Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint
08:51GTST-fans speculeren erop los na mysterieuze video: 'Wie komt er terug?'