TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Allemaal leuk en aardig, al die Amerikaanse haaienfilms, maar in Australië hebben ze ook haaien.
Als je Bait mag geloven (wat niet per se het beste idee van de wereld is) zijn de haaien down under ook geen lieverdjes. Waarvan akte.
En de film begint eigenlijk niet eens als een haaienfilm. We zien hoe twee mannen in een Australische kustplaats een supermarkt overvalt.
Net als zij hun wapen trekken, raast er – compleet onverwacht – een tsunami over het stadje. De supermarkt blijft wonder boven wonder overeind staan.
We staat de zaak nu vol water en dat is gevaarlijk. En niet alleen vanwege de overvallers of omdat het water gevaarlijk dicht in de buurt van de stopcontacten en de elektriciteitskabels komt.
Met het zeewater is er namelijk nog iets veel gevaarlijkers de winkel binnengespoeld: een stel hongerige witte haaien. In de ondergelopen gangpaden van de supermarkt jagen ze op alles wat maar beweegt.
In eigen land deed Bait het eigenlijk niet zo goed. De film bracht er nog geen miljoen op.
Buiten Asustralië ging het een stuk beter: alleen al China en Italië waren samen goed voor bijna 30 miljoen.
Door dat internationale succes waren er plannen voor een vervolg, genaamd Deep Water. In maart 2014 ging er een streep door: het verhaal vertoonde te veel gelijkenissen met de verdwijning van Malaysia Airlines vlucht MH370.
Medisch Centrum West-actrice Marjolein Sligte overleden
14:07Make Up Your Mind onthult eerste beelden van nieuw seizoen met 34 BN'ers
13:47Woeste Grond verlaat de boerderij: dit kunnen we al een beetje verwachten van de speelfilm
13:14Eerste beelden Taskmaster: Arjen Lubach laat vijf comedians flink zweten
12:42B&B Vol Liefde: Fred kijkt Doete haar kleren uit