TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Allemaal leuk en aardig, al die Amerikaanse haaienfilms, maar in Australië hebben ze ook haaien.
Als je Bait mag geloven (wat niet per se het beste idee van de wereld is) zijn de haaien down under ook geen lieverdjes. Waarvan akte.
En de film begint eigenlijk niet eens als een haaienfilm. We zien hoe twee mannen in een Australische kustplaats een supermarkt overvalt.
Net als zij hun wapen trekken, raast er – compleet onverwacht – een tsunami over het stadje. De supermarkt blijft wonder boven wonder overeind staan.
We staat de zaak nu vol water en dat is gevaarlijk. En niet alleen vanwege de overvallers of omdat het water gevaarlijk dicht in de buurt van de stopcontacten en de elektriciteitskabels komt.
Met het zeewater is er namelijk nog iets veel gevaarlijkers de winkel binnengespoeld: een stel hongerige witte haaien. In de ondergelopen gangpaden van de supermarkt jagen ze op alles wat maar beweegt.
In eigen land deed Bait het eigenlijk niet zo goed. De film bracht er nog geen miljoen op.
Buiten Asustralië ging het een stuk beter: alleen al China en Italië waren samen goed voor bijna 30 miljoen.
Door dat internationale succes waren er plannen voor een vervolg, genaamd Deep Water. In maart 2014 ging er een streep door: het verhaal vertoonde te veel gelijkenissen met de verdwijning van Malaysia Airlines vlucht MH370.
Staat Annet Malherbe open voor een tweede seizoen van Rust en Vreugd?
11:27Welk programma vervangt realityserie De Bogaartjes op SBS6?
11:05Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
10:00Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'
09:07Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)