TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Zo'n stad vol misdaad is niet per se een handige omgeving voor een ex-gedetineerde als Lino (David Belle), maar hij kan nergens anders heen.
Ondanks alle criminaliteit om zich heen is Lino in Brick Mansions vast van plan om op het rechte pad te blijven. En dat gaat hem nog behoorlijk goed af ook.
Tot die ene noodlottige dag. De dag dat drugsdealer Tremaine (RZA) Lino's vriendin ontvoert.
Maar zelfs dan neemt Lino het recht niet in eigen hand. Hij schakelt eerst de politie in.
Die zet undercoveragent Damien Collier (Paul Walker) op de zaak. Hij en Lino werken samen om Lino's geliefde te redden.
Dat is allesbehalve een routineklus: Tremaine is een van de de machtigste mannen van de stad.
Brick Mansions is een remake van de Franse actiefilm Banlieue 13. David Belle speelt in de remake dezelfde rol als in het origineel.
Brick Mansions kwam uit in april 2014. Oorspronkelijk zou de film in februari uitkomen.
Na de dood van Paul Walker – hij overleed op 30 november 2013 bij een auto-ongeluk – werd de release een paar maanden uitgesteld. Walker was op dat moment net bezig met de opnames van de film Fast & Furious 7.
Deze BN'ers doen mee aan De Allesweter VIPS: 'Verwacht chaos'
10:57Komt er nog een nieuw seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa?
10:19Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van De Augurkenkoning
09:03Kim reageert op exit in B&B Vol Liefde
08:53Pijnlijk! CEO Amerikaans techbedrijf wordt tijdens Coldplay-concert betrapt met zijn minnares