TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Lea (Carice van Houten) en haar man Harry (Waldemar Torenstra) hebben het allemaal behoorlijk goed voor elkaar.
Ze wonen in een kast van een huis, hebben allebei een goede baan en ze bulken van het geld. Tussen de lakens zit het ook allemaal wel snor.
Het bewijs: Lea raakt in De gelukkige huisvrouw zwanger. Vreemd genoeg is dat het begin van alle ellende.
De bevalling is voor Lea een ware lijdensweg. Daarna zakt ze steeds verder weg in een postnatale depressie.
Die wordt zelfs zo erg dat ze zich moet laten opnemen in een psychiatrische inrichting.
Filmtechnisch zit deze verfilming van de gelijknamige bestseller van Heleen van Royen prima in elkaar en het acteerwerk mag er ook wezen.
Vooral Carice van Houten overtuigt in De gelukkige huisvrouw. Zij brengt haar grappige dialogen droog en met flair.
Van Houten vertelde ooit in een interview dat ze het liefst acteert zonder woorden. Dat zij dit kunstje goed beheerst, is te zien in de ingetogen scènes, hier maakt ze de meeste indruk.
Niet voor niks won Carice het Gouden Kalf voor beste actrice.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten