TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Lea (Carice van Houten) en haar man Harry (Waldemar Torenstra) hebben het allemaal behoorlijk goed voor elkaar.
Ze wonen in een kast van een huis, hebben allebei een goede baan en ze bulken van het geld. Tussen de lakens zit het ook allemaal wel snor.
Het bewijs: Lea raakt in De gelukkige huisvrouw zwanger. Vreemd genoeg is dat het begin van alle ellende.
De bevalling is voor Lea een ware lijdensweg. Daarna zakt ze steeds verder weg in een postnatale depressie.
Die wordt zelfs zo erg dat ze zich moet laten opnemen in een psychiatrische inrichting.
Filmtechnisch zit deze verfilming van de gelijknamige bestseller van Heleen van Royen prima in elkaar en het acteerwerk mag er ook wezen.
Vooral Carice van Houten overtuigt in De gelukkige huisvrouw. Zij brengt haar grappige dialogen droog en met flair.
Van Houten vertelde ooit in een interview dat ze het liefst acteert zonder woorden. Dat zij dit kunstje goed beheerst, is te zien in de ingetogen scènes, hier maakt ze de meeste indruk.
Niet voor niks won Carice het Gouden Kalf voor beste actrice.
Dit is de startdatum van het nieuwe interviewprogramma van Wilfred Genee
09:37Jan Versteegh presenteert nieuw realityprogramma Vijf Dagen Vast
09:32Wanneer is de finale van Survive Your Family te zien?
07:44De TV van gisteren: Robert Jan uit B&B Vol Liefde slachtoffer van oplichtster Liz in Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 1 juni t/m donderdag 4 juni 2025