TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de toekomst hebben commerciële bedrijven de gevangenissen in Amerika overgenomen. Dat betekent dat ze met de gevangenen kunnen doen wat ze willen.
De Weyland Corporation maakt daar dankbaar gebruik van. Het bedrijf zet 'zijn' gevangenen in op een manier die zo veel mogelijk geld oplevert.
In Death Race 2 betekent dat dat Weyland-gevangenen mee moeten doen aan Death match. Dat is een tv-programma waarin ze elkaar op leven en dood moeten bevechten.
Totdat September Jones (Lauren Cohan) een beter idee heeft: een Death Race. Het idee is hetzelfde als bij Death match, maar nu racen de gevangenen op leven en dood tegen elkaar in supersnelle bolides.
Carl Lucas (Luke Goss) - Luke voor vrienden – verdiende vroeger de kost als ontsnappingschauffeur voor criminelen. Hij is volgens September een prima deelnemer voor de Death race-wedstrijden.
Hoewel deze film Death Race 2 heet, is het geen vervolg op Death Race uit 2008. Het verhaal speelt zich voor die film af.
Logisch ook: in een race aan het begin van Death Race kwam Lucas om het leven. Deze film laat zien hoe het hem voor die fatale race verging.
Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
09:45Talpa reageert: dit is waarom Robert geen rood kreeg in De Bondgenoten
09:19Dit is wanneer de 'Hoe is het nu met?'-opnames van Married at First Sight plaatsvonden
08:45De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen