TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Carl Lucas (Luke Goss) mag dan in de cel zitten, hij is een ster. Van de levensgevaarlijke 'gevangenisrace' Death Race welteverstaan.
In deze derde film over de dodelijke races voor gevangenen is Carl er bijna. Als hij nog een race wint, wint hij daarmee zijn vrijheid terug.
Net op dat moment krijgen Carl en zijn team overplaatsing. Naar een gevangenis in Zuid-Afrika.
Daar worden de Death Races ook georganiseerd, dus Carl kan in Death Race: Inferno nog steeds racen voor zijn vrijheid.
Hij en zijn team gaan het zwaar krijgen. Het parcours van de Zuid-Afrikaanse race voert dwars door de Kalahari-woestijn.
Naast Luke Goss zijn ook een stel andere acteurs uit de eerste twee films weer van de partij. Ving Rhames en Danny Trejo racen ook in Death Race: Inferno weer een lekker potje mee.
Mocht je trouwens bij het zien van deze film een lekker 80s-deuntje in je hoofd krijgen, dat is niet eens zo gek. In de jaren 80 vormde Luke Goss samen met zijn tweelingbroer Matt en hun vriend Carl Logan boyband Bros.
Bros had in 1988 hits in Nederland met When will I be famous? en I owe you nothing.
Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder
07:33De TV van gisteren: Kijkers verdeeld over Curaçao-uitzending Vandaag Inside