TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Carl Lucas (Luke Goss) mag dan in de cel zitten, hij is een ster. Van de levensgevaarlijke 'gevangenisrace' Death Race welteverstaan.
In deze derde film over de dodelijke races voor gevangenen is Carl er bijna. Als hij nog een race wint, wint hij daarmee zijn vrijheid terug.
Net op dat moment krijgen Carl en zijn team overplaatsing. Naar een gevangenis in Zuid-Afrika.
Daar worden de Death Races ook georganiseerd, dus Carl kan in Death Race: Inferno nog steeds racen voor zijn vrijheid.
Hij en zijn team gaan het zwaar krijgen. Het parcours van de Zuid-Afrikaanse race voert dwars door de Kalahari-woestijn.
Naast Luke Goss zijn ook een stel andere acteurs uit de eerste twee films weer van de partij. Ving Rhames en Danny Trejo racen ook in Death Race: Inferno weer een lekker potje mee.
Mocht je trouwens bij het zien van deze film een lekker 80s-deuntje in je hoofd krijgen, dat is niet eens zo gek. In de jaren 80 vormde Luke Goss samen met zijn tweelingbroer Matt en hun vriend Carl Logan boyband Bros.
Bros had in 1988 hits in Nederland met When will I be famous? en I owe you nothing.
College Robert Dijkgraaf dinsdag te zien in special Eva: dit kan je verwachten
15:26Video: Maik de Boer liep hersenschudding op bij Het Zwaard van Damocles
14:11Yves Berendse geconfronteerd met mogelijke deelname aan The Masked Singer: 'Ik weet waar je naartoe wil...'
13:27Fadi heeft spijt na gedwongen vertrek uit De Bondgenoten
11:08De Oranjewinter is terug op tv: dit zijn Hélène's eerste gasten