TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Jerry Shaw (Shia LaBeouf) en Rachel Holloman (Michelle Monaghan) raken ongewild betrokken bij een wild avontuur.
Als Jerry's tweelingbroer omkomt bij een ongeluk, krijgt hij wapens thuisbezorgd. Ook staat er opeens een vermogen op zijn bankrekening en vertelt een mysterieuze stem hem aan de telefoon dat de politie naar hem onderweg is.
Voor hij het weet rijdt hij met Rachel, een vrouw die hij nooit eerder heeft ontmoet, door de hele stad, belandt hij in een vliegtuig en gaat hij naar het Pentagon met de FBI op zijn hielen.
Rachel doet mee omdat ‘de stem’ haar bedreigt met het doden van haar zoon; als ze niet meewerkt is hij er geweest. Het is dezelfde stem die Jerry aan de lijn kreeg.
Ze volgen de instructies die de stem hen opdraagt. Maar wie zit daarachter en wat heeft de stem nog meer voor Rachel en Jerry in petto? Je ziet het in Eagle Eye.
Shia LaBeouf speelt Jerry Shaw in Eagle Eye. Hoewel hij pas halverwege de dertig is, heeft hij al zo'n zestig rollen op zijn naam staan, waaronder nu al al een indrukwekkend rijtje films als Indiana Jones, Disturbia, Wall Street en maar liefst drie Transformers-films.
Daarnaast durft hij ook in kleinere films een andere kant van hem te tonen, zoals in de indiefilm American Honey en de twee Nymphomaniac-films van arthouseregisseur Lars von Trier.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside