TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De jonge uitvinder Reed Richards (Miles Teller) heeft een teleportatiemachine uitgevonden. Een uit de hand gelopen test met dat apparaat zorgt ervoor dat Reed en zijn vrienden Johnny (Michael B. Jordan), Sue (Kate Mara) en Ben (Jamie Bell) ineens superkrachten hebben.
De kersverse superhelden moeten de strijd aangaan met een oude vriend, maar eerlijk is eerlijk, het spektakel laat in Fantastic Four even op zich wachten. Het eerste uur wordt uitgetrokken om de personages te introduceren én de teleportatiemachine te bouwen. Het duurt even, maar het geduld wordt beloond.
De afgelopen jaren wordt de ene Marvel-comic na de andere verfilmd en uiteraard kwam het superheldenteam Fantastic Four aan de beurt. In 2005 kwam de eerste verfilming uit.
De kritieken waren niet allemaal even positief, maar de bezoekers kwamen massaal naar de bios. Uiteindelijk verschenen er vier delen rond de superhelden.
Nu is er dan ook nog een reboot van Fantastic Four. Het is de nieuwe trend in Hollywood: het opnieuw verfilmen van een succesvolle film, met nieuwe acteurs en deels een nieuw verhaal. Denk aan The Amazing Spider-Man uit 2012 met Andrew Garfield in plaats van Tobey Maguire.
Vanavond op TV: Code of silence, Star trek: Strange new worlds, The Secret Life of Walter Mitty
17:31Els uit B&B Vol Liefde kritisch over 'intenties' Winter Vol Liefde-kandidaten
16:30Bradley uit De Bondgenoten duikt op in Lang Leve de Liefde en zijn date maakt nu al de tongen los
16:13Uitzendschema van The Voice of Holland 2026: Alle rondes en data op een rij
15:03Mama Monique over nieuwe schoondochter Veerle: 'Mike is echt heel gelukkig met haar'