TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De jonge uitvinder Reed Richards (Miles Teller) heeft een teleportatiemachine uitgevonden. Een uit de hand gelopen test met dat apparaat zorgt ervoor dat Reed en zijn vrienden Johnny (Michael B. Jordan), Sue (Kate Mara) en Ben (Jamie Bell) ineens superkrachten hebben.
De kersverse superhelden moeten de strijd aangaan met een oude vriend, maar eerlijk is eerlijk, het spektakel laat in Fantastic Four even op zich wachten. Het eerste uur wordt uitgetrokken om de personages te introduceren én de teleportatiemachine te bouwen. Het duurt even, maar het geduld wordt beloond.
De afgelopen jaren wordt de ene Marvel-comic na de andere verfilmd en uiteraard kwam het superheldenteam Fantastic Four aan de beurt. In 2005 kwam de eerste verfilming uit.
De kritieken waren niet allemaal even positief, maar de bezoekers kwamen massaal naar de bios. Uiteindelijk verschenen er vier delen rond de superhelden.
Nu is er dan ook nog een reboot van Fantastic Four. Het is de nieuwe trend in Hollywood: het opnieuw verfilmen van een succesvolle film, met nieuwe acteurs en deels een nieuw verhaal. Denk aan The Amazing Spider-Man uit 2012 met Andrew Garfield in plaats van Tobey Maguire.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'
11:08Nicolette Kluijver probeert Mari van de Ven te strikken voor Expeditie Robinson, maar wil hij dat wel?
10:04Dit is de cast van The Passion 2026
09:11De TV van gisteren: 4 miljoen mensen leven mee met gekwelde Joep Wennemars op Olympische Spelen