TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De jonge uitvinder Reed Richards (Miles Teller) heeft een teleportatiemachine uitgevonden. Een uit de hand gelopen test met dat apparaat zorgt ervoor dat Reed en zijn vrienden Johnny (Michael B. Jordan), Sue (Kate Mara) en Ben (Jamie Bell) ineens superkrachten hebben.
De kersverse superhelden moeten de strijd aangaan met een oude vriend, maar eerlijk is eerlijk, het spektakel laat in Fantastic Four even op zich wachten. Het eerste uur wordt uitgetrokken om de personages te introduceren én de teleportatiemachine te bouwen. Het duurt even, maar het geduld wordt beloond.
De afgelopen jaren wordt de ene Marvel-comic na de andere verfilmd en uiteraard kwam het superheldenteam Fantastic Four aan de beurt. In 2005 kwam de eerste verfilming uit.
De kritieken waren niet allemaal even positief, maar de bezoekers kwamen massaal naar de bios. Uiteindelijk verschenen er vier delen rond de superhelden.
Nu is er dan ook nog een reboot van Fantastic Four. Het is de nieuwe trend in Hollywood: het opnieuw verfilmen van een succesvolle film, met nieuwe acteurs en deels een nieuw verhaal. Denk aan The Amazing Spider-Man uit 2012 met Andrew Garfield in plaats van Tobey Maguire.
Gaat Mercedes Salar dumpen in De Bondgenoten? 'Wacht maar gewoon af'
09:56Complimentenregen voor Roxeanne Hazes na dit optreden in Stars on Stage
09:26De TV van gisteren: kijkers zien Beau koeltjes afscheid nemen van RTL Tonight
06:47Vanavond op TV: The connection, The house of hide & seek, Addams Family Values
21:44Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
