TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Dave Buznik (Adam Sandler) is niet bepaald een heethoofd. Je zou hem eerder timide kunnen noemen.
Toch gaat het mis. Door een uit de hand gelopen ruzie aan boord van een vliegtuig belandt hij voor de rechter.
Die is van mening dat Dave een agressieprobleem heeft. Zijn oplossing: hij stuurt hem naar een zelfbeheersingscursus.
Zijn instructeur? Dat is Buddy Rydell (Jack Nicholson), een man die er nogal onorthodoxe methodes op nahoudt.
Hij vindt dat Dave eigenlijk helemaal geen Anger Management nodig heeft. Sterker nog: zijn cliënt is volgens hem niet agressief genoeg.
Buddy gebruikt al zijn gemene trucjes om ervoor te zorgen dat Dave wat assertiever wordt. Maar of dat ook werkt?
Dat juist Jack Nicholson de rol van zelfbeheersingscoach speelt, is een opmerkelijke keuze. Hij is zelf nogal een heethoofd.
In 1994 ging hij toen hij vaststond in de file flink door het lint. Uiteindelijk pakt hij een golfclub om zijn agressie te botvieren op de ruit van een andere auto.
Wie goed oplet ziet in Anger Management een knipoog naar dat incident. Als Buddy de ruit van een auto inslaat, twijfelt hij even of hij daarvoor een golfclub of een honkbalknuppel zal gebruiken; uiteindelijk kiest hij voor de knuppel.
De TV van gisteren: Realityserie De Hanslers blijft scoren
08:00Carlo Boszhard leerde belangrijke lessen van Paul van Gorcum
07:00GTST Spoilers - maandag 8 t/m donderdag 11 december 2025
06:00Advent dag 2 | De 5 leukste Nederlandse realityshows op Prime Video
22:14Peter en Monique Hansler botsen over buitenset: 'Wat een gezeik zeg'