TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Dave Buznik (Adam Sandler) is niet bepaald een heethoofd. Je zou hem eerder timide kunnen noemen.
Toch gaat het mis. Door een uit de hand gelopen ruzie aan boord van een vliegtuig belandt hij voor de rechter.
Die is van mening dat Dave een agressieprobleem heeft. Zijn oplossing: hij stuurt hem naar een zelfbeheersingscursus.
Zijn instructeur? Dat is Buddy Rydell (Jack Nicholson), een man die er nogal onorthodoxe methodes op nahoudt.
Hij vindt dat Dave eigenlijk helemaal geen Anger Management nodig heeft. Sterker nog: zijn cliënt is volgens hem niet agressief genoeg.
Buddy gebruikt al zijn gemene trucjes om ervoor te zorgen dat Dave wat assertiever wordt. Maar of dat ook werkt?
Dat juist Jack Nicholson de rol van zelfbeheersingscoach speelt, is een opmerkelijke keuze. Hij is zelf nogal een heethoofd.
In 1994 ging hij toen hij vaststond in de file flink door het lint. Uiteindelijk pakt hij een golfclub om zijn agressie te botvieren op de ruit van een andere auto.
Wie goed oplet ziet in Anger Management een knipoog naar dat incident. Als Buddy de ruit van een auto inslaat, twijfelt hij even of hij daarvoor een golfclub of een honkbalknuppel zal gebruiken; uiteindelijk kiest hij voor de knuppel.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Noa Vahle: 'Zo vieren we kerst in huize De Mol'
09:31Documentaire Wij Zijn GTST is vanaf nu te zien op Videoland
09:20Keert Billy de Palma terug in Goede Tijden, Slechte Tijden?
07:50Open Casa krijgt een nieuw seizoen op Prime Video
07:32De TV van gisteren: Seizoensstart Woeste Grond trekt veel kijkers