TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De elfjarige Danny (Ty Shelton) heeft het moeilijk op school. Het verlegen joch wordt op school flink gepest. Zijn vader, Wall Streethandelaar Will (Hayden Christensen) kan dat niet meer aanzien.
Will wil zijn zoon helpen, maar hoe. Hij bedenkt in First Kill een lekker mannelijke oplossing.
Hij trekt met vrouw (Megan Leonard) en kind naar het plattelandsplaatsje waar hij is opgegroeid. Daar gaat hij Danny leren jagen.
Het idee is dat de jongen daardoor voor zichzelf leert opkomen. Leuke theorie, maar de praktijk loopt even anders.
Tijdens een jachttripje lopen vader en zoon – ondanks waarschuwingen van de plaatselijke sheriff (Bruce Willis) – een stel voortvluchtige bankrovers tegen het lijf. Sterker nog: het gespuis ontvoert Danny.
Will en de sheriff werken samen om hem te bevrijden. Ondertussen leert Danny van zijn ontvoerder meer over zelfvertrouwen dan zijn vader hem ooit had kunnen vertellen.
First Kill is de zoveelste in een lange rij films waar Bruce Willis een bijrol in speelt. Zijn naam staat zoals altijd in grote letters op de filmposter, maar goedbeschouwd heeft hij eigenlijk maar een klein rolletje.
En om nou te zeggen dat hij zijn best doet, niet echt. Zoals in de meeste van zijn films de laatste jaren maakt Willis er zich ook in First Kill weer vrij gemakkelijk vanaf.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!
10:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
09:58Ewout Genemans loopt mee in Forensisch Psychiatrisch Centrum Mesdag voor nieuw seizoen van reportageserie