TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De elfjarige Danny (Ty Shelton) heeft het moeilijk op school. Het verlegen joch wordt op school flink gepest. Zijn vader, Wall Streethandelaar Will (Hayden Christensen) kan dat niet meer aanzien.
Will wil zijn zoon helpen, maar hoe. Hij bedenkt in First Kill een lekker mannelijke oplossing.
Hij trekt met vrouw (Megan Leonard) en kind naar het plattelandsplaatsje waar hij is opgegroeid. Daar gaat hij Danny leren jagen.
Het idee is dat de jongen daardoor voor zichzelf leert opkomen. Leuke theorie, maar de praktijk loopt even anders.
Tijdens een jachttripje lopen vader en zoon – ondanks waarschuwingen van de plaatselijke sheriff (Bruce Willis) – een stel voortvluchtige bankrovers tegen het lijf. Sterker nog: het gespuis ontvoert Danny.
Will en de sheriff werken samen om hem te bevrijden. Ondertussen leert Danny van zijn ontvoerder meer over zelfvertrouwen dan zijn vader hem ooit had kunnen vertellen.
First Kill is de zoveelste in een lange rij films waar Bruce Willis een bijrol in speelt. Zijn naam staat zoals altijd in grote letters op de filmposter, maar goedbeschouwd heeft hij eigenlijk maar een klein rolletje.
En om nou te zeggen dat hij zijn best doet, niet echt. Zoals in de meeste van zijn films de laatste jaren maakt Willis er zich ook in First Kill weer vrij gemakkelijk vanaf.
Ongemak in de Oranjezomer: Johnny de Mol wil intieme ontboezemingen nichtje Noa niet horen
09:13Johan Derksen in de bres voor Wilfred Genee na overspelgeruchten: ‘Hetze’
09:04Gezinsuitbreiding voor Urk!-ster Mathilde Keuter: 'De kinderen vinden het erg leuk'
08:50Nieuws van de dag-kijkers bezorgd om Lale Gül: 'Gaat alles goed?'
08:45Wilfred Genee informeert in Mi dushi naar liefdesleven Frogers: ‘Werkt alles nog?’