TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Tijdens een vlucht naar Boekarest moet stewardess Lin (Maria Kraakman) assisteren bij een bevalling. Ze is daar nog maar amper van bekomen of ze maakt opnieuw iets bijzonders mee.
De volgende dag rijdt de taxi die haar weer naar het vliegveld brengt iemand aan: de dakloze Nicu (Bogdan Iancu). Gooide Nicu zich voor de wagen in de hoop Lin wat euro’s af te troggelen?
Die vraag doet er al snel niet toe, het draait om de innige band die de twee opbouwen. Een band die balanceert tussen vriendschap, moeder-zoonrelatie en liefde.
Nicu is een weesjongen, maar ook een puber met gierende hormonen. Lin is zorgzaam, vriendelijk en ruim twintig jaar ouder, maar ze is ook een aantrekkelijke vrouw.
Het contrast kan bijna niet groter: zij woont in een Nederlandse vinexwijk, hij leeft als straatjongen in Boekarest. Dat maakt In Blue tot een fascinerende zoektocht naar een punt waar hun zo verschillende werelden zouden kunnen samenkomen.
In Blue deed het in 2018 goed op het Nederlands Film Festival. De film werd in zes categorieën genomineerd voor een Gouden Kalf.
De prijs voor beste film ging aan regisseur Jaap van Heusden voorbij, wel won hij Kalveren voor beste scenario en beste regie.
Ook Maria Kraakman ging met een Gouden Kalf naar huis. Ze won de prijs voor beste actrice.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen zondag 15 februari
23:04Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette