TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Independence Day: Resurgence is het vervolg op de blockbuster Independence Day uit 1996. In die film zorgde president Whitmore samen met straaljagerpiloot Hiller en wetenschapper Levinson ervoor dat een buitenaardse invasie mislukte.
In Independence Day: Resurgence is het inmiddels twintig jaar verder. Na de invasie uit het eerste deel is de mensheid begonnen met het bouwen van een geavanceerd afweersysteem.
Aanvallen vanuit de ruimte zouden nu onmogelijk moeten zijn. Zouden.
Vlak voor de twintigste verjaardag van Independence Day gebeuren er ineens vreemde dingen. Ex-president Whitmore (Bill Pullman) begint rare dingen te tekenen. Wetenschapper David Levinson (Jeff Goldbum) is in Afrika om een neergestort ruimteschip te onderzoeken dat begint te sputteren.
Dat is op zich al gek. Het wordt nog veel gekker als Levinson ontdekt wat er buiten de dampkring van de aarde gebeurt.
Het moederschip – net zo groot als de Atlantische Oceaan – hangt ook in de buurt.
De strijd barst in Independence Day: Resurgence weer goed los. Jake (Liam Hemsworth) en zijn vriend en collega Dylan (Jessie T. Usher) – de zoon van Hiller uit Independence Day – gaan voorop in de strijd.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
09:46Komt er een tweede seizoen van Daten in het Dorp?
07:39Wanneer is de finale van Stars on Stage op televisie te zien?
07:24De TV van gisteren: Weet Ik Veel-kijkers blijven klagen over de app
06:47Vanavond op TV: De oligarch en de kunstdealer, Married at first sight België, Battleship