TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Buitenaards leven houdt de mens al eeuwenlang bezig. Zijn 'we' de enigen in het heelal of is er leven op Mars of andere planeten?
In de scifithriller Life komt er een antwoord op die vraag. De bemanning van het International Space Station haalt aan het begin van de film een ruimtesonde binnen.
Aan boord van die sonde is een bodemmonster van Mars. ISS-bioloog Hugh Derry (Ariyon Bakare) ontdekt iets heel bijzonders in dat monster: een eencellig organisme.
Eencellig of niet, dat is gewoon leven op Mars! De bemanning is onder de indruk en ook 'thuis' op aarde is men dolenthousiast.
Met een beetje gepiel in het lab weet Hugh die ene cel zelfs weer tot leven te wekken.
Maar of dat nou zo'n goed idee was? Het wezen groeit als kool. Bovendien is het hyperintelligent én supersterk.
En dan weet het ook nog te ontsnappen. Als dat maar goed afloopt...
Regisseur Daniel Espinosa wilde eigenlijk dat Ryan Reynolds de hoofdrol in Life zou spelen. Omdat Reynolds ook druk bezig was met The Hitman's Bodyguard had hij daar geen tijd voor.
Gelukkig kon hij wel tijd vrijmaken om een kleinere rol te spelen: Reynolds speelt ISS-bemanningslid Rory Adams.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen