TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Buitenaards leven houdt de mens al eeuwenlang bezig. Zijn 'we' de enigen in het heelal of is er leven op Mars of andere planeten?
In de scifithriller Life komt er een antwoord op die vraag. De bemanning van het International Space Station haalt aan het begin van de film een ruimtesonde binnen.
Aan boord van die sonde is een bodemmonster van Mars. ISS-bioloog Hugh Derry (Ariyon Bakare) ontdekt iets heel bijzonders in dat monster: een eencellig organisme.
Eencellig of niet, dat is gewoon leven op Mars! De bemanning is onder de indruk en ook 'thuis' op aarde is men dolenthousiast.
Met een beetje gepiel in het lab weet Hugh die ene cel zelfs weer tot leven te wekken.
Maar of dat nou zo'n goed idee was? Het wezen groeit als kool. Bovendien is het hyperintelligent én supersterk.
En dan weet het ook nog te ontsnappen. Als dat maar goed afloopt...
Regisseur Daniel Espinosa wilde eigenlijk dat Ryan Reynolds de hoofdrol in Life zou spelen. Omdat Reynolds ook druk bezig was met The Hitman's Bodyguard had hij daar geen tijd voor.
Gelukkig kon hij wel tijd vrijmaken om een kleinere rol te spelen: Reynolds speelt ISS-bemanningslid Rory Adams.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip
10:41Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf