TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Buitenaards leven houdt de mens al eeuwenlang bezig. Zijn 'we' de enigen in het heelal of is er leven op Mars of andere planeten?
In de scifithriller Life komt er een antwoord op die vraag. De bemanning van het International Space Station haalt aan het begin van de film een ruimtesonde binnen.
Aan boord van die sonde is een bodemmonster van Mars. ISS-bioloog Hugh Derry (Ariyon Bakare) ontdekt iets heel bijzonders in dat monster: een eencellig organisme.
Eencellig of niet, dat is gewoon leven op Mars! De bemanning is onder de indruk en ook 'thuis' op aarde is men dolenthousiast.
Met een beetje gepiel in het lab weet Hugh die ene cel zelfs weer tot leven te wekken.
Maar of dat nou zo'n goed idee was? Het wezen groeit als kool. Bovendien is het hyperintelligent én supersterk.
En dan weet het ook nog te ontsnappen. Als dat maar goed afloopt...
Regisseur Daniel Espinosa wilde eigenlijk dat Ryan Reynolds de hoofdrol in Life zou spelen. Omdat Reynolds ook druk bezig was met The Hitman's Bodyguard had hij daar geen tijd voor.
Gelukkig kon hij wel tijd vrijmaken om een kleinere rol te spelen: Reynolds speelt ISS-bemanningslid Rory Adams.
Dit zijn de leukste kijktips voor Pride 2026
14:10We Zijn er Bijna!: dit is de exacte route die Marlijn en de kampeerders afleggen
13:34Wanneer is LUBACH weer terug op tv?
12:55Erica Terpstra tóch nog op reis voor MAX?
12:11B&B Vol Liefde: 'Nee Ceciel, ik wil niet meer met je eten'