TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Mexico-Stad is een gevaarlijke stad. Met bijna negen miljoen inwoners stikt het er van de mensen die kwaad in de zin hebben.
Dat wordt in de actiethriller Man on Fire al vrij snel duidelijk: in de metropool verdwijnen aan de lopende band kinderen. Niet specifiek vrolijk nieuws.
De rijke inwoners van de stad kunnen zich nog tot op zeker hoogte beschermen. Ze betalen bewakers grote bedragen om hun kroost te beschermen.
Dat ook dat niet altijd helpt, blijkt als de kleine Pita Ramos (Dakota Fanning) ontvoerd wordt. Haar ouders hadden voormalig CIA-agent John Creasy (Denzel Washington) ingehuurd als haar bodyguard.
John pikt dat niet. Hij voelt zich niet alleen in zijn beroepseer aangetast: de bonkige bodyguard geeft echt om het kleine meisje.
Hij zweert dan ook dat hij Pita zal redden. Dat betekent dat haar ontvoerders hun borst nat kunnen maken.
Denzel Washington heeft zijn hoofdrol in Man on Fire te danken aan een doktersbezoekje. In de wachtkamer van de huiskamer kwam hij regisseur Ridley Scott tegen.
Ze raakten aan de praat. Scott en Washington werkten in 1995 al samen aan onderzeeërthriller Crimson Tide.
Ze besloten dat het tijd werd om die samenwerking een vervolg te geven. En zo geschiedde.
NTR heeft bevestigd: Stefan de Walle stopt na vijftien jaar als 'adviseur' van de Sint
16:11Zo kijk je live naar kartrace Max Verstappen op Silverstone: Max vs 100
14:57B&B Vol Liefde-Arie: 'Of ik nu bij Caroline op de slaapkamer mag?'
14:04Dit programma vervangt Triviant op NPO1
13:33Rumoer rond Sinterklaasjournaal: 'Stefan de Walle vertrekt als assistent van goedheiligman'