TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Mexico-Stad is een gevaarlijke stad. Met bijna negen miljoen inwoners stikt het er van de mensen die kwaad in de zin hebben.
Dat wordt in de actiethriller Man on Fire al vrij snel duidelijk: in de metropool verdwijnen aan de lopende band kinderen. Niet specifiek vrolijk nieuws.
De rijke inwoners van de stad kunnen zich nog tot op zeker hoogte beschermen. Ze betalen bewakers grote bedragen om hun kroost te beschermen.
Dat ook dat niet altijd helpt, blijkt als de kleine Pita Ramos (Dakota Fanning) ontvoerd wordt. Haar ouders hadden voormalig CIA-agent John Creasy (Denzel Washington) ingehuurd als haar bodyguard.
John pikt dat niet. Hij voelt zich niet alleen in zijn beroepseer aangetast: de bonkige bodyguard geeft echt om het kleine meisje.
Hij zweert dan ook dat hij Pita zal redden. Dat betekent dat haar ontvoerders hun borst nat kunnen maken.
Denzel Washington heeft zijn hoofdrol in Man on Fire te danken aan een doktersbezoekje. In de wachtkamer van de huiskamer kwam hij regisseur Ridley Scott tegen.
Ze raakten aan de praat. Scott en Washington werkten in 1995 al samen aan onderzeeërthriller Crimson Tide.
Ze besloten dat het tijd werd om die samenwerking een vervolg te geven. En zo geschiedde.
De Bondgenoten verslaat GTST opnieuw: nieuwe trend?
13:37MAFS-deelnemer sinds opnames 15 kilo afgevallen: 'Dit is pas het begin'
12:38The Voice of Holland gaat door, mét Suzan en Freek
12:18Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie
11:05Eurovisie Songfestival 2026: hier kijk je de opening live