TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Lee Gates weet alles van geld, hoe je het verdient en hoe je het moet gebruiken om meer geld te verdienen.
Die kennis heeft Gates (George Clooney) de bijnaam Money Monster opgeleverd. Een geuzennaam die hij met trots draagt: de beursgoeroe heeft zijn tv-programma met beleggingstips ook zo genoemd.
Dat programma trekt behoorlijk wat kijkers. Gates is een showman; hij brengt zijn beleggingstips met veel schwung.
In deze knap gemaakte thriller loopt een live-uitzending van zijn programma net even anders dan Gates en zijn crew hadden voorzien. De presentator is net begonnen aan zijn verhaal als een gewapende man de studio binnendringt.
Deze Kyle Budwell (Jack O’Connell) is door een tip van Gates al zijn spaargeld kwijtgeraakt. Hij komt verhaal halen.
Maar dat is nog niet alles: Kyle wil ook dat Gates en zijn regisseur Patty Fenn (Julia Roberts) hem helpen. Ze moeten de mensen achter de financiële constructie waarmee Kyle al zijn spaargeld is kwijtgeraakt ter verantwoording roepen.
Je zou het niet direct denken, maar Money Monster en Lee Gates zijn behoorlijk realistisch. George Clooney's personage heeft namelijk nogal wat weg van CNBC-presentator Jim Cramer.
In zijn programma Mad Money brengt Cramer zijn beleggingstips en -nieuws met veel toeters en bellen. Da's toch net effe wat leuker om naar te kijken dan Harry Mens.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Dit is de startdatum van het tweede seizoen van De Hanslers
20:10Dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van B&B Vol Liefde
19:57Dit is de cast van de nieuwe Baantjer-serie
16:37Vriend van veelbesproken Anouk uit De Bondgenoten laat via Mercedes van zich horen
15:52Tijs van den Brink betrokken bij ernstig verkeersongeluk: 'Richten op herstel'