TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Vada (Anna Chlumsky) is elf jaar. Ze is een tikje anders dan haar leeftijdsgenootjes.
Vada is namelijk geobsedeerd door de dood. Dat is ook wel begrijpelijk: haar vader Harry (Dan Aykroyd) runt een mortuarium.
Haar moeder heeft ze nooit gekend. Die is net na Vada's geboorte overleden.
Vada's klasgenootjes vinden haar maar raar. Ze woont in een mortuarium en ze heeft het de hele tijd over dood, verderf en ziektes.
Genoeg redenen om haar te pesten dus. Er is één jongen die daar niet aan meedoet: de al net zo impopulaire Thomas (Macauely Culkin).
Omdat ze verder niemand hebben, brengen Thomas en Vada in My Girl veel tijd samen door. In die tijd bloeit er – hoe kan het ook anders – iets moois op tussen de twee buitenbeentjes.
En wat is er nou mooier dan zo'n eerste verliefdheid?
Een aantal belangrijke scènes in My Girl speelt zich af bij een mooie wilgenboom aan de rand van een vijver. Alleen is dat helemaal geen wilg.
Omdat de filmmakers geen geschikte wilg konden vinden, kozen ze voor een andere boom die mooi bij een vijver stond. Vervolgens haalden ze alle takken eraf en hingen ze nagemaakte wilgentakken aan de stam.
Macauley Culkin beleefde in deze film zijn eerste (film)kus. Meerdere keren: Anna Chlumsky en hij moesten de kusscène vijftien keer overdoen.
Neefje Mart Hoogkamer naar De Bondgenoten? 'Gesprekken al gaande'
10:19Wanneer is Renze nou eindelijk terug op tv?
10:00Anniko van Santen over het vernieuwde Triviant: 'Het spel is een stuk strategischer dan vroeger'
09:47Anniko van Santen: 'Hier krijg ik persoonlijk een endorfine rush van'
09:09Nieuw seizoen Only Joling staat op losse schroeven