TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Bij het epische gevecht in Rocky zijn wereldkampioen Apollo Creed en zijn onbekende uitdager Rocky Balboa allebei geblesseerd geraakt. Artsen adviseren Rocky zelfs om nooit meer de ring in te stappen. Of hij zich aan dat advies houdt?
Ondanks zijn blessure geniet Rocky (Sylvester Stallone) volop van de roem die het gevecht met Creed (Carl Weathers) hem opgeleverd heeft. Hij trakteert zijn geliefde Adrian (Talia Shire) op luxe cadeaus.
Hij kan dan wel niet meer boksen, maar sponsorcontracten leveren hem in Rocky II genoeg op om comfortabel te kunnen leven. Tot hij de opnames van een reclamespotje verprutst.
Uit schaamte neemt Rocky een lullig baantje aan.
Apollo Creed heeft ondertussen zijn eigen problemen. Mensen denken dat zijn gevecht met Rocky in scène gezet was.
Om te bewijzen dat dat niet zo was, daagt hij Rocky uit voor een rematch. Keert Rocky Balboa terug in de ring? En lukt het hem deze keer wel om Apollo Creed te verslaan?
In Rocky speelde Sylvester Stallone niet alleen de hoofdrol, hij schreef ook het scenario. Voor Rocky II nam Stallone er nog een extra taak bij: hij ging de film ook regisseren.
Daarnaast schreef Stallone ook het boek dat gebaseerd is op Rocky II. Toen de film klaar was, ging Stallone meteen aan het werk met het script van Rocky III.
Wil je altijd op de hoogte zijn van het laatste entertainmentnieuws? Dan hebben wij de gouden tip voor je. Namelijk TVgids.nl op Google Discover!
Eric de Munck geeft Yvonne Coldeweijer trap na: 'Wil haar niet meer zien'
11:45Ranomi Kromowidjojo keert terug als verslaggever bij de Olympische Winterspelen
11:18Mariah Carey gaat in het Italiaans zingen tijdens opening Olympische Winterspelen
10:07Daisy blikt terug op haar deelname aan De Bondgenoten: 'Eén groot spektakel'
10:06Video: Hélène Hendriks had bijna het bed gedeeld met Remy Bonjasky