TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Sinds hij vijf jaar geleden de wereldtitel overnam van Apollo Creed is de ster van Rocky Balboa (Sylvester Stallone) alleen maar gestegen.
In de tussentijd heeft Rocky zijn titel een aantal keer met succes weten te verdedigen. Bij iedere overwinning werd Rocky nog wat beroemder én nog rijker.
Daardoor kan de bokser die ooit als nobody begon het tegenwoordig wat rustiger aan doen. Hij kan in Rocky III zelf bepalen wanneer en tegen wie hij wil vechten en daar maakt hij optimaal gebruik van.
Terwijl Rocky met volle teugen geniet, is een andere bokser bezig met een opmerkelijke opmars: Clubber Lang (Mr. T).
Als Clubber hem uitdaagt voor een titelgevecht, gaat Rocky daarop in. Alleen onderschat hij zin tegenstander. Gevolg: Clubber slaat Rocky kort en klein.
Die oorwassing is precies wat Rocky nodig had. Ineens beseft hij weer dat hij zijn best moet blijven doen.
Rocky wil revanche op Clubber, dus begint hij keihard te trainen. Daarbij krijgt hij hulp van een oude bekende: zijn oude rivaal Apollo Creed (Carl Weathers).
De originele Rocky groeide al snel uit tot een absolute klassieker. Rocky II haalde dat niveau niet, maar is nog steeds een prima boksfilm. Met Rocky III eindigt Sylester Stallone weer een treetje lager.
Eigenlijk is de titelsong het enig echt memorabele aan de derde Rocky-film. ‘Eye of the tiger’ van hardrockband Survivor werd een wereldhit.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten