TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Claire (Catherine Frot) is een zorger, zowel in haar werk als vroedvrouw als in het dagelijks leven. Altijd staat ze klaar voor haar cliënten, haar familie en haar vrienden.
Ondertussen maakt Claire zich zorgen over de aanstaande sluiting van de kleine kliniek waar ze werkt. Ze ziet er enorm tegenop om in een groot ziekenhuis – een 'babyfabriek' zoals ze het zelfs noemt – te moeten werken.
In die drukke tijd krijgt ze een telefoontje van Béatrice (Catherine Deneuve). Dat is nogal een schok voor Claire: Béatrice is de voormalige minnares van haar overleden vader.
Omdat ze haar nieuwsgierigheid niet kan bedwingen, besluit ze met haar af te spreken.
In Sage femme is meteen duidelijk dat de twee vrouwen als dag en nacht van elkaar verschillen. Dat levert wrijving op, maar toch vinden Béatrice en Claire steun bij elkaar in deze aangenaam voortkabbelende feelgoodfilm.
In Sage femme zitten een paar geboortescènes. Die zijn allemaal echt.
Hoofdrolspeelster Catherine Frot doorliep een opleiding om vroedvrouw te worden. Ze hielp de baby's die je geboren ziet worden dus echt ter wereld komen.
Daarom moest een deel van de opnames verplaatst worden. Omdat het in Frankrijk verboden is om baby's die minder dan drie maanden oud zijn te filmen, werden de geboortes in België gefilmd.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Salar en Noah delen hun mening over Anouk en Diederik: 'Ik vind het heel bijzonder' (De Bondgenoten)
15:06Jennie en Aida Jelies roepen afschuw op met zangkunsten: 'Katten vlogen gordijnen in'
14:55Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
13:41Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
