TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Huizen waarin geesten rondwaren zijn eng. Spookhuizen in landen waar je de taal niet spreekt zijn nog net een tikje enger.
Dat ervaart Karen (Sarah Michelle Gellar) in The Grudge. Karen volgt een opleiding tot verpleegkundige. Via een uitwisselingsproject is ze in Tokio terechtgekomen.
Als een van haar collega's niet komt opdagen, neemt Karen haar dienst over. Zo belandt ze in een huis waar vreemde dingen gebeuren. Creepy dingen.
Spookt het er? En zo ja, wat willen die geesten dan van Karen?
Een ding is zeker: in het huis lopen enge types rond. Of ze nog leven of rondspoken na hun dood doet er eigenlijk niet eens toe.
The Grudge is een remake van de Japanse horrorfilm Ju-on van regisseur Takashi Shimizu. Shimizu zat ook bij deze remake op de regisseursstoel.
Het werd een groot succes. In het openingsweekend bracht The Grudge meteen 39 miljoen dollar op.
De maandag erna gaf producent Columbia Takashi Shimizu daarom meteen het groene licht voor een vervolg. The Grudge 2 verscheen in 2006.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'
11:08Nicolette Kluijver probeert Mari van de Ven te strikken voor Expeditie Robinson, maar wil hij dat wel?
10:04Dit is de cast van The Passion 2026
09:11De TV van gisteren: 4 miljoen mensen leven mee met gekwelde Joep Wennemars op Olympische Spelen