TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Huizen waarin geesten rondwaren zijn eng. Spookhuizen in landen waar je de taal niet spreekt zijn nog net een tikje enger.
Dat ervaart Karen (Sarah Michelle Gellar) in The Grudge. Karen volgt een opleiding tot verpleegkundige. Via een uitwisselingsproject is ze in Tokio terechtgekomen.
Als een van haar collega's niet komt opdagen, neemt Karen haar dienst over. Zo belandt ze in een huis waar vreemde dingen gebeuren. Creepy dingen.
Spookt het er? En zo ja, wat willen die geesten dan van Karen?
Een ding is zeker: in het huis lopen enge types rond. Of ze nog leven of rondspoken na hun dood doet er eigenlijk niet eens toe.
The Grudge is een remake van de Japanse horrorfilm Ju-on van regisseur Takashi Shimizu. Shimizu zat ook bij deze remake op de regisseursstoel.
Het werd een groot succes. In het openingsweekend bracht The Grudge meteen 39 miljoen dollar op.
De maandag erna gaf producent Columbia Takashi Shimizu daarom meteen het groene licht voor een vervolg. The Grudge 2 verscheen in 2006.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'