TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Huizen waarin geesten rondwaren zijn eng. Spookhuizen in landen waar je de taal niet spreekt zijn nog net een tikje enger.
Dat ervaart Karen (Sarah Michelle Gellar) in The Grudge. Karen volgt een opleiding tot verpleegkundige. Via een uitwisselingsproject is ze in Tokio terechtgekomen.
Als een van haar collega's niet komt opdagen, neemt Karen haar dienst over. Zo belandt ze in een huis waar vreemde dingen gebeuren. Creepy dingen.
Spookt het er? En zo ja, wat willen die geesten dan van Karen?
Een ding is zeker: in het huis lopen enge types rond. Of ze nog leven of rondspoken na hun dood doet er eigenlijk niet eens toe.
The Grudge is een remake van de Japanse horrorfilm Ju-on van regisseur Takashi Shimizu. Shimizu zat ook bij deze remake op de regisseursstoel.
Het werd een groot succes. In het openingsweekend bracht The Grudge meteen 39 miljoen dollar op.
De maandag erna gaf producent Columbia Takashi Shimizu daarom meteen het groene licht voor een vervolg. The Grudge 2 verscheen in 2006.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Blinded, NCIS, Lincoln
06:00Programma WK voetbal zaterdag 13 juni
06:00De streamingtip van de week: Suzan & Freek: We Vieren Het Leven op Videoland
23:20Humberto Tan neemt afscheid van kijkers: 'Dit was RTL Tonight'
22:41Michael Bublé bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug