TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Tot grote vreugde van vele vrouwenharten kwam-ie er dan toch; Sex and the City - The Movie. Na eindeloos gesteggel kwamen Carrie, Samantha, Miranda en Charlotte opnieuw bij elkaar voor een speelfilm, waarvan later zelfs nog een tweede deel verscheen.
De liefhebbers van de serie én het genre worden op hun weken bediend en krijgen hun portie liefdesproblemen, seks, Mr. Big en een hoop designerkleding voorgeschoteld. Een van de belangrijkste kenmerken in Sex and the City zijn de outfits van de vrouwen. Het stijlvolle viertal in joggingpak, saaie jeans of Uggs? Dat is ondenkbaar.
Veel vrouwen dromen dankzij Carrie van een paar stiletto’s van Manolo Blahnik en van haar walk-incloset. Toch werd Blahnik in de tweede film genadeloos gedumpt en ingeruild voor schoenenontwerper Christian Louboutin. De vriendschap tussen de vrouwen mag dan voor altijd zijn, mode komt en gaat.
Voor de scène waarin Voguemodellen te zien zijn op de catwalk, zien we personen die in het echt werkzaam zijn bij Vogue. Zo zien we fotograaf Patrick Demarchelier, haarstyliste Serge Normant en visagist Gucci Westman. Er is ook een cameo te zien van de beroemde Amerikaans modejournalist André Leon Tally. Hij adviseerde op de filmset Sarah Jessica Parkers bij het zo authentiek mogelijk poseren.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Eline luistert naar B&B Vol Liefde-kijkers en bezoekt een arts
13:31Oos Kesbeke komt tot een pijnlijke conclusie: 'Zo mank als een kraai'
11:09Video: Daan Schuurmans weet wie de nieuwe Sinterklaas wordt: 'Wordt genieten'
10:07Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa