TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Tot grote vreugde van vele vrouwenharten kwam-ie er dan toch; Sex and the City - The Movie. Na eindeloos gesteggel kwamen Carrie, Samantha, Miranda en Charlotte opnieuw bij elkaar voor een speelfilm, waarvan later zelfs nog een tweede deel verscheen.
De liefhebbers van de serie én het genre worden op hun weken bediend en krijgen hun portie liefdesproblemen, seks, Mr. Big en een hoop designerkleding voorgeschoteld. Een van de belangrijkste kenmerken in Sex and the City zijn de outfits van de vrouwen. Het stijlvolle viertal in joggingpak, saaie jeans of Uggs? Dat is ondenkbaar.
Veel vrouwen dromen dankzij Carrie van een paar stiletto’s van Manolo Blahnik en van haar walk-incloset. Toch werd Blahnik in de tweede film genadeloos gedumpt en ingeruild voor schoenenontwerper Christian Louboutin. De vriendschap tussen de vrouwen mag dan voor altijd zijn, mode komt en gaat.
Voor de scène waarin Voguemodellen te zien zijn op de catwalk, zien we personen die in het echt werkzaam zijn bij Vogue. Zo zien we fotograaf Patrick Demarchelier, haarstyliste Serge Normant en visagist Gucci Westman. Er is ook een cameo te zien van de beroemde Amerikaans modejournalist André Leon Tally. Hij adviseerde op de filmset Sarah Jessica Parkers bij het zo authentiek mogelijk poseren.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv
08:54Zieke Vinchenzo zorgt voor unieke situatie bij Stars on stage: 'Er moet iemand afvallen'
08:42Op deze datum begint het nieuwe seizoen Tijd voor MAX
08:34De TV van gisteren: Peter Gillis roemloos ten onder in laatste Massa is kassa