TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Advocaat John Clark (Richard Gere) zou heel gelukkig moeten zijn: hij heeft een wereldbaan, leuke familie en een liefhebbende echtgenote. Als hij tijdens zijn treinreis naar huis een mooie vrouw (Jennifer Lopez) achter de ramen van een dansschool ziet staan, beseft hij dat hij toch iets mist.
De dame voor het raam blijft John bezighouden. Op een goede dag trekt hij de stoute schoenen aan. Hij gaat de dansschool binnen en neemt danslessen. Zijn lerares? Dat is helaas niet Paulina (Jennifer Lopez), de mooie dame die hij voor het raam zag staan. Tijdens de eerste danslessen in Shall We Dance blijkt dat John nog heel wat te leren heeft. Hij beweegt zich niet bepaald soepel over de vloer. Toch heeft hij zoveel schik in het dansen dat hij volhoudt. Omdat John door zijn danslessen steeds vaker laat thuiskomt, begint zijn vrouw Beverly (Susan Sarandon) te vermoeden dat hij vreemdgaat.
Shall We Dance draait om hoofdrolspelers Richard Gere en Jennnifer Lopez, maar het zijn de bijrolacteurs die de film kleur geven. Anita Gillete zet als Miss Mitzi een heerlijke danslerares neer. Stanley Tucci schittert als de over de dansvloer wervelende Link.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Olcay Gulsen kondigt huwelijk aan tijdens mediarel met ex Ruud de WIld
09:23Productie Woeste Grond houdt auditiedag voor nieuw talent
09:09Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'