TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nadat Los Angeles en New York in de eerste twee Sharknado-films al te maken kregen met tornado's vol haaien, is in Sharknado 3: Oh Hell No! nu de beurt aan Florida.
En alsof de duvel ermee speelt: Fin (Ian Ziering) en April (Tara Reid) zitten er gewoon wéér middenin. Ze zijn in het zonnige Florida om te genieten van een welverdiende vakantie als daar de haaienhel losbreekt.
En met Florida is het in Sharknado 3: Oh Hell No! nog niet gedaan. Als de haaienstorm The Sunshine State heeft vernield, trekt-ie doodleuk door naar het noorden; recht op Washington D.C. af.
Dat de makers de Sharknado-films er flink de sokken in hadden mag wel duidelijk zijn: de eerste drie films jasten ze er in precies twee jaar doorheen.
En ze hielden het tempo er lekker in: op de dag dat Sharknado 3: Oh Hell No! in première ging, kondigden de makers het vierde deel al aan.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'
09:46De Kwis met Ballen VIPS is vanaf deze datum weer wekelijks te zien
09:27Misdaadserie Een van Ons geïnspireerd op moord Marianne Vaatstra komt naar Netflix
09:04Ook deze BN'ers doen mee aan Roadtrippers VIPS