TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Viola (Amanda Bynes) is dol op voetbal. Ze baalt dan ook als een stekker als haar eigen team wordt ontbonden. Om toch te kunnen voetballen, moet Viola dus een list verzinnen.
Gelukkig gaat haar tweelingbroer Sebastian in She's the Man een tijdje naar het buitenland. Zo kan Viola mooi zijn plaats in zijn voetbalteam innemen.
Alleen is het voor haar nog best ingewikkeld om een geloofwaardige jongen neer te zetten.
Viola maakt het zichzelf er ook niet makkelijker op. Ze wordt verliefd op Duke (Channing Tatum), de aanvoerder van het team.
She's the Man is een vrije bewerking van het toneelstuk Twelfth Night van William Shakespeare. De film zit vol verwijzingen naar het oorspronkelijke stuk.
Zo heet Viola's school Illyria, de naam van het land waar het toneelstuk zich afspeelt. Bijna alle personages uit stuk komen ook in de film terug.
Het grootste verschil is dat Viola zich in Twelfth Night niet als haar broer voordoet, maar 'gewoon' als man.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij