TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De resultaten van hun experimenten zijn verbluffend: door het DNA van verschillende diersoorten met elkaar te vermengen hebben ze heel bijzondere nieuwe dieren gemaakt.
Die dieren zijn niet alleen maar mooi: het bedrijf waar Elsa (Sarah Polley) en Clive (Adrien Brody) werken, gebruikt ze bij de ontwikkeling van nieuwe medicijnen.
Na hun successen met dieren-DNA zijn Clive en Elsa in Splice toe aan een volgende stap. Ze willen met menselijk DNA gaan werken.
Als het bedrijf hun dat verbiedt, besluiten de wetenschappers op eigen houtje verder te gaan met hun baanbrekende onderzoek.
Het resultaat van dat onderzoek is Dren. Ze is een mix tussen een mens en verschillende dieren.
Dren begint als klein 'meisje', maar ze groeit als kool. Binnen de kortste keren is ze volwassen. Hoelang kan dat gepiel met DNA goed gaan?
En wat gebeurt er als Dren zich wil voortplanten? Je ziet het in Splice.
Carrie ten Napel maakt comeback op NPO 1: vanaf deze datum is Carrie op Vrijdag weer te zien
08:21Nieuw seizoen van Hunted krijgt weer wekelijkse uitzendingen
08:19Dit is de startdatum van Dwars door de Pyreneeën
08:12Op deze datum begint het laatste seizoen van Flikken Rotterdam
07:47De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn massaal team Arie na ruzie met Carolie