TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De resultaten van hun experimenten zijn verbluffend: door het DNA van verschillende diersoorten met elkaar te vermengen hebben ze heel bijzondere nieuwe dieren gemaakt.
Die dieren zijn niet alleen maar mooi: het bedrijf waar Elsa (Sarah Polley) en Clive (Adrien Brody) werken, gebruikt ze bij de ontwikkeling van nieuwe medicijnen.
Na hun successen met dieren-DNA zijn Clive en Elsa in Splice toe aan een volgende stap. Ze willen met menselijk DNA gaan werken.
Als het bedrijf hun dat verbiedt, besluiten de wetenschappers op eigen houtje verder te gaan met hun baanbrekende onderzoek.
Het resultaat van dat onderzoek is Dren. Ze is een mix tussen een mens en verschillende dieren.
Dren begint als klein 'meisje', maar ze groeit als kool. Binnen de kortste keren is ze volwassen. Hoelang kan dat gepiel met DNA goed gaan?
En wat gebeurt er als Dren zich wil voortplanten? Je ziet het in Splice.
De TV van gisteren: slechte start voor Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
21:46Dit zijn de finalisten van The Voice of Holland 2026
21:20Abrupt einde aan Flikken-avontuur voor deze BN'er
19:46Camiel Kesbeke houdt vader Oos voor de gek met neptelefoontje
17:00Komende maand in GTST: Draagmoeders, eitjes en onverwachte zwangerschappen