TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De resultaten van hun experimenten zijn verbluffend: door het DNA van verschillende diersoorten met elkaar te vermengen hebben ze heel bijzondere nieuwe dieren gemaakt.
Die dieren zijn niet alleen maar mooi: het bedrijf waar Elsa (Sarah Polley) en Clive (Adrien Brody) werken, gebruikt ze bij de ontwikkeling van nieuwe medicijnen.
Na hun successen met dieren-DNA zijn Clive en Elsa in Splice toe aan een volgende stap. Ze willen met menselijk DNA gaan werken.
Als het bedrijf hun dat verbiedt, besluiten de wetenschappers op eigen houtje verder te gaan met hun baanbrekende onderzoek.
Het resultaat van dat onderzoek is Dren. Ze is een mix tussen een mens en verschillende dieren.
Dren begint als klein 'meisje', maar ze groeit als kool. Binnen de kortste keren is ze volwassen. Hoelang kan dat gepiel met DNA goed gaan?
En wat gebeurt er als Dren zich wil voortplanten? Je ziet het in Splice.
Malgosia: 'Mijn fans willen dat ik in De Bondgenoten ga, naar mijn schoonzoon Ricardo'
13:28Alles over de reboot van de legendarische jongerenserie Fort Alpha
13:22Johnny de Mol ontvangt deze gasten dinsdagavond in De Oranjezomer
11:52Wanneer begint het nieuwe seizoen van Code van Coppens?
11:23Anouk uit De Bondgenoten wil alleen nog Diederik en dist vriendje Max