TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Kelly (Jennifer Welts) komt net uit de gevangenis. Ze mag dan haar straf hebben uitgezeten, haar criminele verleden laat haar niet met rust.
Als ze terugkeert in de Eindhovense volkswijk Hemelrijken, vindt Michel (Maarten Heijmans) dat hij nog geld van haar tegoed heeft. Omdat Kelly nauwelijks een inkomen heeft, ziet ze geen andere oplossing dan drugs te gaan dealen.
Daarmee jaagt ze wel haar zus Samantha (Esmée van Kampen) tegen zich in het harnas. En dat terwijl Samantha zo haar best doet om Kelly te helpen haar leven weer op de rails te krijgen.
Zo is het altijd geweest in de wijk: familie helpt elkaar, onvoorwaardelijk. In de telefilm Hemelrijken is die steun al lang niet meer zo vanzelfsprekend als hij ooit was.
Zelfs de hondstrouwe Samantha heeft haar grenzen. Als Kelly die overschrijdt, staat ze er alleen voor. Of toch niet?
Voor Maarten Heijmans was 2019 een druk jaar. Hij was te zien in de romcom Wat is dan liefde, de thriller Penoza: The Final Chapter een in tv-series als Van Der Valk, De 12 van Schouwendam en Centraal.
Ook stond Heijmans op de planken bij Toneelgroep Amsterdam. In november 2019 bracht hij ook nog eens zijn eerste plaat uit. Op Ramses zingt hij liedjes van Ramses Shaffy.
Dat is niet voor het eerst: in 2014 speelde hij de zanger al in de tv-serie Ramses. Voor die rol won hij een Gouden Kalf.
Partnerbijdrage
The Tribute: deze Child of Destiny-zangeressen zou je hiervan kunnen kennen
09:11Oeps: Remy en Rob slopen camera in Het Zwaard van Damocles
08:31De TV van gisteren: weet Leonie ter Braak RTL Tonight uit het slop te trekken?
06:47Vanavond op TV: Jesse's strijd, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Wanted
06:00Advent dag 15 | Maak kans op de driedelige boekenset Alle Songs van het Songfestival