TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Kelly (Jennifer Welts) komt net uit de gevangenis. Ze mag dan haar straf hebben uitgezeten, haar criminele verleden laat haar niet met rust.
Als ze terugkeert in de Eindhovense volkswijk Hemelrijken, vindt Michel (Maarten Heijmans) dat hij nog geld van haar tegoed heeft. Omdat Kelly nauwelijks een inkomen heeft, ziet ze geen andere oplossing dan drugs te gaan dealen.
Daarmee jaagt ze wel haar zus Samantha (Esmée van Kampen) tegen zich in het harnas. En dat terwijl Samantha zo haar best doet om Kelly te helpen haar leven weer op de rails te krijgen.
Zo is het altijd geweest in de wijk: familie helpt elkaar, onvoorwaardelijk. In de telefilm Hemelrijken is die steun al lang niet meer zo vanzelfsprekend als hij ooit was.
Zelfs de hondstrouwe Samantha heeft haar grenzen. Als Kelly die overschrijdt, staat ze er alleen voor. Of toch niet?
Voor Maarten Heijmans was 2019 een druk jaar. Hij was te zien in de romcom Wat is dan liefde, de thriller Penoza: The Final Chapter een in tv-series als Van Der Valk, De 12 van Schouwendam en Centraal.
Ook stond Heijmans op de planken bij Toneelgroep Amsterdam. In november 2019 bracht hij ook nog eens zijn eerste plaat uit. Op Ramses zingt hij liedjes van Ramses Shaffy.
Dat is niet voor het eerst: in 2014 speelde hij de zanger al in de tv-serie Ramses. Voor die rol won hij een Gouden Kalf.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door