TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Terminator Genisys is de vijfde film in de Terminator-serie en de vierde met Arnold Schwarzenegger. De Oostenrijkse spierbonk liet in 2009 Terminator Salvation aan zich voorbijgaan omdat hij het te druk had. Hij was destijds gouverneur van Californië.
Het is 2029. De mens is al sinds 1997 in oorlog met Skynet. Verzetsleider John Connor (Jason Clarke) stuurt Kyle Reese (Jai Courtney) terug in de tijd.
Reese reist naar 1984 (het jaar dat The Terminator uitkwam). Daar moet hij ervoor zorgen dat Johns moeder Sarah Connor (Emilia Clarke) niets overkomt, anders kan John nooit geboren worden.
In 1984 krijgt Reese het flink voor de kiezen. Skynet heeft een Terminator terug in de tijd gestuurd om Sarah te vermoorden.
Gelukkig staan Sarah en Reese er in Terminator Genisys niet alleen voor. Ze krijgen hulp van een – letterlijk – oud model Terminator (Arnold Schwarzenegger).
Arnie ging flink in training om zo fit mogelijk op de set van Terminator Genisys te verschijnen. Een halfjaar lang trainde hij drie uur per dag.
Het resultaat mocht er wezen: Schwarzenegger had precies hetzelfde gewicht en dezelfde spieromvang als bij de opnames van Terminator 3: Rise of the Machines in 2003 en Terminator 2: Judgment Day in 1991.
Niet slecht voor een man van (toen) 67.
In 2019 verscheen Terminator: Dark Fate. Arnie (inmiddels was de beste man 72) deed gewoon weer mee. Ook Linda Hamilton (de originele Sarah Connor) was weer van de partij.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw