TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Dat is niet het enige gekke aan de familie. De Addamsjes hebben een nogal griezelig gevoel voor humor en ook hun personeel is een beetje aan de rare kant.
Zo is daar de butler Lurch (een rol van Nederlander Carel Struycken). Hij is boomlang, doodeng en lijkt als twee druppels water op het monster van Frankenstein.
Ook leuk: huisdier Thing is een hand. The Addams Family zelf past prima tussen al die rare, griezelige dingen.
Gomez (Raul Julia) en Morticia (Anjelica Huston) hebben een hang naar het lugubere. Wednesday (Christina Ricci) en Pugsley (Jimmy Workman) spelen liever met kleine guillotines dan met poppen.
Het is gedaan met de relatieve rust in huize Addams als verloren oom Fester (Christopher Lloyd) na jaren ineens weer op de stoep staat. Maar is deze man wel echt oom Fester?
The Addams Family is gebaseerd op de gelijknamige televisieserie die in de jaren 60 erg populair was in Amerika. Die serie is dan weer gebaseerd op de The Addams Family-stripverhalen die tussen 1938 en 1988 in weekblad The New Yorker verschenen.
Striptekenaar Charles Addams liet zich voor die verhalen inspireren door zijn 'hometown' Westfield, New Jersey. Een stadje vol grote Victoriaanse huizen en spookachtige begraafplaatsen.
Kun je geen genoeg krijgen van The Addams Family? In 2019 kwam er een animatiefilm over de griezelfamilie uit: The Addams Family, met stemmen van Charlize Theron, Oscar Isaac en Chloë Grace Moretz.
Partnerbijdrage
Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning
06:47Vanavond op TV: De grannies van Amsterdam, Mr. Frank Visser doet uitspraak, The Mummy
01:22Komende week in GTST: Vernuftig verraad en de moordlustige moodboards
21:55Dit vinden kijkers van de seizoensstart van De Augurkenkoning