TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 2011 verwerft de Belgische filmmaker Michaël R. Roskam internationale faam met zijn regiedebuut Rundskop. De film levert hem onder meer een Oscarnominatie op.
Voor zijn tweede film trekt Roskam naar Amerika, acteur Matthias Schoenaerts gaat met hem mee.
The Drop speelt zich af in en om de kroeg van Marv (James 'Tony Soprano' Gandolfini in zijn laatste rol) in Brooklyn. De Tsjetsjeense maffia gebruikt de bar als afleverpunt voor smeergeld.
Barman Bob (Tom Hardy) weet daarvan, maar hij houdt zich afzijdig. Tot het moment dat dat niet meer kan.
Tussen de bedrijven door redt Bob een verwaarloosde pup uit een vuilnisbak. Dat brengt hem in contact met Nadia (Noomi Rapace) en haar ex, de gevaarlijke Eric (Schoenaerts).
Roskam en zijn sterke cast maken van The Drop een trage, duistere misdaadfilm in de traditie van het vroege werk van Martin Scorsese.
Om zich voor te bereiden op hun rol gingen Noomi Rapace en Tom Hardy een tijdje aan de slag in een dierenasiel. Tom Hardy adopteerde daar een van de honden.
Hij nam de pitbullpup mee naar de set van The Drop.
Rapace en Hardy namen een van de pitbulls die Rocco speelt mee naar de New Yorkse première van de film. Zohra ging met de acteur mee over de rode loper.
Familie Meiland neemt melkveebedrijf over in nieuw RTL 4-programma
17:30Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Strijders te zien
15:18Valentijne haalt hard uit naar haar broer Casper in De Bondgenoten: 'Je zet me voor schut'
14:34Zien we Joep Sertons nog terug als acteur? Dit zegt hij zelf
13:52Frans Bauer over nieuwe seizoen De Bauers: 'Rollercoaster van emoties'