TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 2011 verwerft de Belgische filmmaker Michaël R. Roskam internationale faam met zijn regiedebuut Rundskop. De film levert hem onder meer een Oscarnominatie op.
Voor zijn tweede film trekt Roskam naar Amerika, acteur Matthias Schoenaerts gaat met hem mee.
The Drop speelt zich af in en om de kroeg van Marv (James 'Tony Soprano' Gandolfini in zijn laatste rol) in Brooklyn. De Tsjetsjeense maffia gebruikt de bar als afleverpunt voor smeergeld.
Barman Bob (Tom Hardy) weet daarvan, maar hij houdt zich afzijdig. Tot het moment dat dat niet meer kan.
Tussen de bedrijven door redt Bob een verwaarloosde pup uit een vuilnisbak. Dat brengt hem in contact met Nadia (Noomi Rapace) en haar ex, de gevaarlijke Eric (Schoenaerts).
Roskam en zijn sterke cast maken van The Drop een trage, duistere misdaadfilm in de traditie van het vroege werk van Martin Scorsese.
Om zich voor te bereiden op hun rol gingen Noomi Rapace en Tom Hardy een tijdje aan de slag in een dierenasiel. Tom Hardy adopteerde daar een van de honden.
Hij nam de pitbullpup mee naar de set van The Drop.
Rapace en Hardy namen een van de pitbulls die Rocco speelt mee naar de New Yorkse première van de film. Zohra ging met de acteur mee over de rode loper.
John Buijsman duikt op in Goede Tijden, Slechte Tijden
08:20Welk programma vervangt Het Waren 2 Fantastische Dagen op SBS6?
07:51De TV van gisteren: Matige start voor Project Dans
07:00GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 maart 2026
06:47Vanavond op TV: Break free, Over de A4, Venom: Let There Be Carnage