TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ben Selleck (Josh Brolin) verkoopt tweedehands auto's. Beter gezegd: hij heeft een bedrijf vol tweedehands auto's, maar verkopen, ho maar.
Dat kan zo niet langer doorgaan. Ben moet van zijn auto's af en snel een beetje, anders kan hij de tent wel sluiten. Omdat hij dat niet in zijn eentje voor elkaar kan krijgen, vraagt Ben in The Goods: Live Hard, Sell Hard een aantal collega-verkopers om hulp. En die collega's weten van wanten. Topverkoper Don Ready (Jeremy Piven) en zijn team komen naar Bens autohandel om de zaak te redden. Daarvoor moeten ze in een weekend tijd dik tweehonderd auto's zien te verkopen. Maar kunnen Don, Jibby (Ving Rhames), Babs (Kathryn Hahn) en Brent (David Koechner) überhaupt wel samenwerken met Ben en zijn verkopers?
Tweehonderd auto's verkopen in een weekend is een pittige klus, daar moet je je helemaal op kunnen focussen. Dus komt het niet per se heel goed uit dat Don een oogje heeft op Bens dochter Ivy (Jordana Spiro). Misschien dus niet zo gek dat het weekend in The Good: Live Hard, Sell Hard uitloopt op een chaos. Komiek Will Ferrell heeft een klein rolletje in de film. Daarnaast trad hij samen met Adam McKay op als producent
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'