TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ben Selleck (Josh Brolin) verkoopt tweedehands auto's. Beter gezegd: hij heeft een bedrijf vol tweedehands auto's, maar verkopen, ho maar.
Dat kan zo niet langer doorgaan. Ben moet van zijn auto's af en snel een beetje, anders kan hij de tent wel sluiten. Omdat hij dat niet in zijn eentje voor elkaar kan krijgen, vraagt Ben in The Goods: Live Hard, Sell Hard een aantal collega-verkopers om hulp. En die collega's weten van wanten. Topverkoper Don Ready (Jeremy Piven) en zijn team komen naar Bens autohandel om de zaak te redden. Daarvoor moeten ze in een weekend tijd dik tweehonderd auto's zien te verkopen. Maar kunnen Don, Jibby (Ving Rhames), Babs (Kathryn Hahn) en Brent (David Koechner) überhaupt wel samenwerken met Ben en zijn verkopers?
Tweehonderd auto's verkopen in een weekend is een pittige klus, daar moet je je helemaal op kunnen focussen. Dus komt het niet per se heel goed uit dat Don een oogje heeft op Bens dochter Ivy (Jordana Spiro). Misschien dus niet zo gek dat het weekend in The Good: Live Hard, Sell Hard uitloopt op een chaos. Komiek Will Ferrell heeft een klein rolletje in de film. Daarnaast trad hij samen met Adam McKay op als producent
Partnerbijdrage
Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026
11:35Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'