TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Je hebt van die films waarbij je het al koud krijgt als je ernaar kijkt. The Grey, met Liam Neeson in de hoofdrol, is er zo eentje.
Ottway (Neeson) werkt op een plek waar mensen alleen heen gaan als ze iets of iemand willen vergeten: een afgelegen olieraffinaderij in Alaska. Hij is daar de jager van dienst. Ottway zorgt ervoor dat zijn collega's niet ten prooi vallen aan hongerige wolven.
Aan het begin van The Grey stapt Ottway met een stel collega's in een vliegtuig. Ze gaan naar huis, voor een welverdiende vakantie. Alleen komen ze ze nooit thuis: het vliegtuig stort neer in het ijskoude landschap.
Een deel van de passagiers overleeft die crash niet. Ottway en de andere overlevenden moeten nu in leven zien te blijven en zorgen dat ze zo de bewoonde wereld bereiken voor ze doodvriezen.
Naast hun wonden, het gebrek aan eten en de kou hebben de mannen nog iets om zich zorgen over te maken: een roedel hongerige en bloeddorstige wolven.
De opnamen van The Grey waren loodzwaar. Het was op de set in Canada echt zo koud als je in de film ziet: zo'n 40 graden onder 0.
De sneeuwstormen in de film zijn ook geen special effects of computeranimaties. Het was tijdens de opnames heel slecht weer: de sneeuwstormen die je ziet zijn echt.
In de talkshow van Jay Leno vertelde Liam Neeson dat de acteurs thermisch ondergoed onder hun kostuums droegen om nog een beetje warm te blijven.
Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
13:20Je kunt je nu opgeven voor Beauty & the Geek seizoen 2
12:53Marco Borsato reageert voor het eerst op vrijspraak: 'Hoop door te kunnen gaan met mijn leven'
11:00Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk
10:24Marco Borsato vrijgesproken in zedenzaak