TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nou ja, niemand. Er is één man die The Jackal zal herkennen als hij hem tegenkomt op straat: IRA-lid Declan Mulqueen (Richard Gere).
De Russische gangster Terek Murad heeft The Jackal (Bruce Willis) ingehuurd om het hoofd van de FBI te vermoorden. Op die manier wil hij zijn broer wreken.
FBI-agent Preston (Sydney Poitier) moet de aanslag op zijn chef zien te voorkomen. Dan is het toch lastig dat hij geen flauw idee heeft hoe de huurmoordenaar er precies uitziet: The Jackal is een meester in vermommingen.
De enige man die Preston kan helpen om The Jackal op te sporen is IRA-terrorist Declan Mulqueen (Richard Gere). Alleen zit die in de cel.
In ruil voor strafvermindering is Mulqueen wel bereid om de FBI te helpen.
The Jackal is een remake van de filmklassieker The Day of the Jackal uit 1973.
Toen hij hoorde dat er een remake van zijn film kwam, vroeg regisseur Fred Zinnemann Universal om die remake The Jackal te noemen. Hij wilde niet dat de nieuwe film dezelfde naam had als zijn origineel. Een paar maanden daarna overleed de regisseur.
Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
10:13Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder