TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nou ja, niemand. Er is één man die The Jackal zal herkennen als hij hem tegenkomt op straat: IRA-lid Declan Mulqueen (Richard Gere).
De Russische gangster Terek Murad heeft The Jackal (Bruce Willis) ingehuurd om het hoofd van de FBI te vermoorden. Op die manier wil hij zijn broer wreken.
FBI-agent Preston (Sydney Poitier) moet de aanslag op zijn chef zien te voorkomen. Dan is het toch lastig dat hij geen flauw idee heeft hoe de huurmoordenaar er precies uitziet: The Jackal is een meester in vermommingen.
De enige man die Preston kan helpen om The Jackal op te sporen is IRA-terrorist Declan Mulqueen (Richard Gere). Alleen zit die in de cel.
In ruil voor strafvermindering is Mulqueen wel bereid om de FBI te helpen.
The Jackal is een remake van de filmklassieker The Day of the Jackal uit 1973.
Toen hij hoorde dat er een remake van zijn film kwam, vroeg regisseur Fred Zinnemann Universal om die remake The Jackal te noemen. Hij wilde niet dat de nieuwe film dezelfde naam had als zijn origineel. Een paar maanden daarna overleed de regisseur.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Astrid Holleeder keert terug bij RTL Tonight: 'Ik kom terug en ik blijf daar'
15:19Nieuwe keiharde misdaadserie op Videoland: Rippers
15:04Robbert Rodenburg heeft leuke gasten gestrikt voor seizoen 2 van Open Casa
14:04Dit zijn de kandidaten van de nieuwe spannende realityshow De Drop
13:42Huub Stapel: 'Ik wil niet de roeptoeter van de natie zijn'