TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In The Lost World: Jurassic Park gaat wetenschapper Ian Malcolm (Jeff Goldblum) naar dat eiland om zijn vriendin Sarah te behoeden voor gevaar. Door dit besluit komt hij weer middenin het geweld van de dinosaurussen terecht.
In The Lost World: Jurassic Park blijkt dat Jurassi Park-eigenaar John Hammond (Richard Attenborough) de hoop op een dinopark nog niet heeft opgegeven. Er is een tweede eiland vol dinosaurussen. Die hebben sinds de gebeurtenissen in de eerste Jurassic Park-film het rijk alleen gehad.
Hammond is benieuwd hoe het nu met de megareptielen is, dus hij stuurt een team wetenschappers naar het eiland om dat uit te zoeken. Sarah Harding (Julianne Moore) heeft de leiding over dat team.
Sarahs vriend Ian Malcolm (Jeff Goldblum) vertrouwt het niet. Hij reist Sarah achterna om te zorgen dat haar niks overkomt
Sarah en haar mensen ontdekken dat ze niet alleen zijn op het eiland. Het neefje van Hammond is met zijn eigen team op het eiland.
Hij wil een babydinosaurus meenemen naar San Diego om daar een nieuw park te openen. De reusachtige reptielen beschermen het jong en doen er alles aan om de wetenschappers te verdrijven.
En dan blijkt Malcoms dochter als verstekeling met hem meegekomen te zijn.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'