TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
The Notebook is gebaseerd op de gelijknamige bestseller van Nicholas Sparks. Rijkeluisdochter Allie (Rachel McAdams) leert tijdens een vakantie aan het begin van de jaren veertig de arme Noah (Ryan Gosling) kennen. De knappe jongen is vanaf het eerste moment verliefd op haar. Het is het begin van een vakantie vol hartstocht en wilde passie. Wanneer de oorlog uitbreekt en Noah naar het front moet, verliezen ze elkaar uit het oog.
De tijd verstrijkt en Allie hoort niets van Noah. Ze is kapot van verdriet, maar verlooft zich na een aantal jaren met een andere man. Wat ze niet weet, is dat haar grote liefde stapels brieven aan haar schreef. Alleen hield iemand die brieven al die tijd voor haar verborgen. Na jaren aan het front komt Noah terug. Hij wil er nu alles aan doen om zijn meisje terug te winnen.
The Notebook verweeft dat liefdesverhaal met het verhaal van een bejaard echtpaar. De vrouw is dement en woont in een verzorgingstehuis. De man blijft haar iedere dag trouw bezoeken. Hij leest haar dan hun herinneringen voor: het verhaal van Noah en Allie.
Regisseur Nick Cassavetes was voor de hoofdrol in The Notebook op zoek naar een onbekende acteur. Ook zocht hij iemand die 'geen doorsnee hunk' was. Dat zou alleen maar afleiden van het verhaal.
De keuze viel op Ryan Gosling, die in 2004 inderdaad nog vrij onbekend was. Maar geen hunk? Dat lijkt ons toch sterk.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer
08:36De TV van gisteren: kijkers onder de indruk van heftige verhalen én Richard Groenendijk in Herinneringen voor het Leven
06:47Vanavond op TV: Goede tijden, slechte tijden, Daylight, Star Trek IV: The Voyage Home
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
