TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het wereldwijde succes van Et Dieu… créa la femme uit 1956 maakte van Roger Vadim een held onder jongeren in Frankrijk. Hij belichaamde de levenslust van een hele generatie en verdiende met zijn houding de bijnaam Mister Cool. De documentaire Vadim, mister cool is een portret van deze filmmaker.
Na zijn eerste succes maakte Vadim in rap tempo een reeks aan films. Iedere ster wilde met hem werken. Ook in relaties liet hij zich niet onbetuigd. Hij vormde o.a. een liefdeskoppel met Brigitte Bardot, Catherine Deneuve en Jane Fonda die allemaal in zijn films te zien waren. Al die vrouwen zouden ook weer op hem afknappen vanwege zijn playboy-gedrag.
En zo had Roger Vadim een groots filmregisseur kunnen worden maar zat zijn onstilbare honger naar vrouwen hem uiteindelijk in de weg. Vadim, mister cool, woensdag 22 mei om 21.00 uur en Nederlands ondertiteld.
Deze realitysterren doen mee aan het nieuwe programma A.S.S. – Anti Survival Show
07:48De TV van gisteren: Koninklijk bezoek aan Dokkum trekt veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 4 t/m donderdag 7 mei 2026
21:32Video: 538 Koningsdag staat stil bij overlijden Jade Kops met eerbetoon en groot applaus
20:11Deze BN'ers gingen schuil achter de pakken in The Masked Singer Koningsdagspecial