TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het wereldwijde succes van Et Dieu… créa la femme uit 1956 maakte van Roger Vadim een held onder jongeren in Frankrijk. Hij belichaamde de levenslust van een hele generatie en verdiende met zijn houding de bijnaam Mister Cool. De documentaire Vadim, mister cool is een portret van deze filmmaker.
Na zijn eerste succes maakte Vadim in rap tempo een reeks aan films. Iedere ster wilde met hem werken. Ook in relaties liet hij zich niet onbetuigd. Hij vormde o.a. een liefdeskoppel met Brigitte Bardot, Catherine Deneuve en Jane Fonda die allemaal in zijn films te zien waren. Al die vrouwen zouden ook weer op hem afknappen vanwege zijn playboy-gedrag.
En zo had Roger Vadim een groots filmregisseur kunnen worden maar zat zijn onstilbare honger naar vrouwen hem uiteindelijk in de weg. Vadim, mister cool, woensdag 22 mei om 21.00 uur en Nederlands ondertiteld.
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer