TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het wereldwijde succes van Et Dieu… créa la femme uit 1956 maakte van Roger Vadim een held onder jongeren in Frankrijk. Hij belichaamde de levenslust van een hele generatie en verdiende met zijn houding de bijnaam Mister Cool. De documentaire Vadim, mister cool is een portret van deze filmmaker.
Na zijn eerste succes maakte Vadim in rap tempo een reeks aan films. Iedere ster wilde met hem werken. Ook in relaties liet hij zich niet onbetuigd. Hij vormde o.a. een liefdeskoppel met Brigitte Bardot, Catherine Deneuve en Jane Fonda die allemaal in zijn films te zien waren. Al die vrouwen zouden ook weer op hem afknappen vanwege zijn playboy-gedrag.
En zo had Roger Vadim een groots filmregisseur kunnen worden maar zat zijn onstilbare honger naar vrouwen hem uiteindelijk in de weg. Vadim, mister cool, woensdag 22 mei om 21.00 uur en Nederlands ondertiteld.
Danny Froger is stiekem verslaafd aan dit tv-programma: 'Er zitten me toch types tussen'
09:50Het nieuwe datingprogramma Wil je met me Bouwen? maakt op deze datum zijn opwachting
09:23Cabaretier Gover Meit krijgt een programma in België
08:51De eerste beelden van Wolven zijn verschenen: 'Eén grote mindf*ck'
08:25De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers zijn Milan helemaal zat