TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Twee agenten die een geval van spionage onderzoeken worden doodgeschoten in een gebouw van de Verenigde Naties in New York. Omdat Mark Roberts (Wesley Snipes) tijdens deze daad is vastgelegd op film is hij de hoofdverdachte.
Hij weet echter te ontsnappen. Zes maanden later wordt hij opnieuw opgepakt. Dit keer voor verboden wapenbezit.
Samen met andere gevangenen wordt de verdachte Roberts naar New York gevlogen. Aan U.S. Marshal Samuel Gerard (Tommy Lee Jones) de taak om hen te begeleiden. Tijdens de vlucht doet een van de criminelen een moordpoging, waardoor Roberts kan ontsnappen.
U.S. Marshals (1998) is het vervolg op de actiefilm The Fugitive uit 1993. Hierin speelde Tommy Lee Jones ook al de rol van Samuel Gerard. Harrison Ford bedankte ervoor zijn rol uit die film nog een keer te spelen. Hij is dus niet te zien in de tweede film.
Voor de scène waarbij Wesley Snipes weet te ontsnappen door, zich vasthoudend aan een touw, op een rijdende trein te springen moest een stuntman met een 20 meter lange kabel vanuit een gebouw op een rijdende trein springen. Logistiek gezien was het onmogelijk een veiligheidsnet of een luchtkussen te gebruiken.
Het shot moest er in één keer op staan. Het duurde tien weken om deze opname te plannen en acht uur om alles klaar te zetten.
Het uiteindelijke shot dat te zien is in de film duurt slechts zeven seconden. Een hoop werk, maar dan heb je ook wat.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen