TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Twee agenten die een geval van spionage onderzoeken worden doodgeschoten in een gebouw van de Verenigde Naties in New York. Omdat Mark Roberts (Wesley Snipes) tijdens deze daad is vastgelegd op film is hij de hoofdverdachte.
Hij weet echter te ontsnappen. Zes maanden later wordt hij opnieuw opgepakt. Dit keer voor verboden wapenbezit.
Samen met andere gevangenen wordt de verdachte Roberts naar New York gevlogen. Aan U.S. Marshal Samuel Gerard (Tommy Lee Jones) de taak om hen te begeleiden. Tijdens de vlucht doet een van de criminelen een moordpoging, waardoor Roberts kan ontsnappen.
U.S. Marshals (1998) is het vervolg op de actiefilm The Fugitive uit 1993. Hierin speelde Tommy Lee Jones ook al de rol van Samuel Gerard. Harrison Ford bedankte ervoor zijn rol uit die film nog een keer te spelen. Hij is dus niet te zien in de tweede film.
Voor de scène waarbij Wesley Snipes weet te ontsnappen door, zich vasthoudend aan een touw, op een rijdende trein te springen moest een stuntman met een 20 meter lange kabel vanuit een gebouw op een rijdende trein springen. Logistiek gezien was het onmogelijk een veiligheidsnet of een luchtkussen te gebruiken.
Het shot moest er in één keer op staan. Het duurde tien weken om deze opname te plannen en acht uur om alles klaar te zetten.
Het uiteindelijke shot dat te zien is in de film duurt slechts zeven seconden. Een hoop werk, maar dan heb je ook wat.
Is dit de verteller van The Passion 2026?
13:37Je kunt je nu al opgeven voor (een eventueel) tweede seizoen van Love Is Blind
13:10De shows van Vandaag Inside en De Oranjezomer op Curaçao krijgen steeds meer vorm
12:55Bert in URK!: 'Greetje, leven met jou is soms pittig maar laten we samen oud worden'
11:47Video: De Augurkenkoning ook populair in België