TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Bruijn speelt al 28 jaar Jeanine, die een relatie heeft met Ludo (Erik de Vogel) in de serie. Ook in het echte leven zijn de twee al jaren getrouwd, iets waar Jinek graag meer van wil weten.
Caroline doet een boekje open over hoe het is om een relatie te hebben op de set. Ruzie hebben de twee gelukkig bijna nooit, "En het is juist eindeloos leuk om elkaar alle hoeken van de kamer te kunnen laten zien in de scène als je elkaar heel goed kent." Met een twinkeling in haar ogen bevestigt ze dat zij en Erik elkaar eigenlijk een beetje plagen tijdens scènes.
Benieuwd naar het fragment van Caroline de Bruijn bij Jinek? Kijk het hieronder terug.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven