TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De gezondheid van Bas van Toor, beter bekend als Bassie, is de laatste jaren flink achteruit gegaan. Gelukkig gaat het elke dag wat beter met hem, vertelt zijn broer Aad aan RTL Boulevard.
Het programma spreekt de voormalig acrobaat op de Bassie & Adriaan-tentoonstelling die is geopend in museum Vlaardingen. Wanneer de gezondheid van zijn broer aan bod komt, zegt hij: "Het gaat elke dag wat beter met hem, maar hij komt van heel ver. Hij is vijf jaar lang van de ene vervelende ziekte en operatie naar de andere gelopen."
Ook Bassie zelf wil de kijkers van RTL Boulevard graag te woord staan. Hij heeft veel pijn gehad, vertelt hij, maar geniet zichtbaar met volle teugen van de dag. "Heel mooi gedaan."
Sven Kockelmann in Jinek: 'Rutte geeft zijn fouten toe'
Kijk hier het fragment terug:
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'