TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De gezondheid van Bas van Toor, beter bekend als Bassie, is de laatste jaren flink achteruit gegaan. Gelukkig gaat het elke dag wat beter met hem, vertelt zijn broer Aad aan RTL Boulevard.
Het programma spreekt de voormalig acrobaat op de Bassie & Adriaan-tentoonstelling die is geopend in museum Vlaardingen. Wanneer de gezondheid van zijn broer aan bod komt, zegt hij: "Het gaat elke dag wat beter met hem, maar hij komt van heel ver. Hij is vijf jaar lang van de ene vervelende ziekte en operatie naar de andere gelopen."
Ook Bassie zelf wil de kijkers van RTL Boulevard graag te woord staan. Hij heeft veel pijn gehad, vertelt hij, maar geniet zichtbaar met volle teugen van de dag. "Heel mooi gedaan."
Sven Kockelmann in Jinek: 'Rutte geeft zijn fouten toe'
Kijk hier het fragment terug:
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Oh Oh Den Haag keert vanaf deze datum terug op de buis
14:24Er komt definitief een nieuw seizoen van Echte Jongens op Safari
13:50RTL bevestigt een nieuw seizoen van Special Forces VIPS
13:10Er komt dus toch een livestream van De Bondgenoten
11:31Op deze datum zie je de nieuwe Nederlandse dramaserie Pro Deo met Tjitske Reidinga