TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De gezondheid van Bas van Toor, beter bekend als Bassie, is de laatste jaren flink achteruit gegaan. Gelukkig gaat het elke dag wat beter met hem, vertelt zijn broer Aad aan RTL Boulevard.
Het programma spreekt de voormalig acrobaat op de Bassie & Adriaan-tentoonstelling die is geopend in museum Vlaardingen. Wanneer de gezondheid van zijn broer aan bod komt, zegt hij: "Het gaat elke dag wat beter met hem, maar hij komt van heel ver. Hij is vijf jaar lang van de ene vervelende ziekte en operatie naar de andere gelopen."
Ook Bassie zelf wil de kijkers van RTL Boulevard graag te woord staan. Hij heeft veel pijn gehad, vertelt hij, maar geniet zichtbaar met volle teugen van de dag. "Heel mooi gedaan."
Sven Kockelmann in Jinek: 'Rutte geeft zijn fouten toe'
Kijk hier het fragment terug:
Wanneer is Goedemorgen Nederland weer terug op tv?
11:23Bekijk de eerste beelden van het tweede seizoen De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
10:16De eerste beelden van Bestemming X 2026 zijn verschenen
10:00Barbara de Loor onthult haar favoriete serie: 'Er zit veel humor en zelfspot in'
09:54Hoe leuk: alle afleveringen van De Fabeltjeskrant komen online