TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In juli werd Marc van der Linden plotseling met spoed opgenomen in het ziekenhuis. Lange tijd was het onduidelijk wat de royaltyverslaggever mankeerde, maar inmiddels weten we dat het gaat om een coma als gevolg van wondroos.
"Ik ben gevonden door mijn moeder, omdat zij zich ongerust maakte", vertelt Van der Linden in RTL Boulevard. "Ik had een ontsteking aan mijn been. Dat heet wondroos. Dat kwam steeds terug, dat is iets wat ik over heb gehouden aan het afvallen. Zo'n aandoening kan heel hardnekkig zijn. Daarbij ben ik zo raar gevallen dat ik buiten westen ben geraakt en ongeveer acht uur zo heb gelegen."
Eenmaal in het ziekenhuis kreeg de royaltyverslaggever ook nog eens bloedvergiftiging en raakte hij in coma. Gelukkig gaat het nu weer beter met de royaltyverslaggever, mede dankzij de vele oefeningen die hij thuis heeft gedaan.
Zoon Antonie Kamerling: 'Ik was bang om depressief te worden'
Kijk hier het fragment terug:
De TV van gisteren: NPO 1 wint op zaterdagavond dankzij ijzersterke line-up
09:22Heel Holland bakt elke dag-winnaar Zeinab in verwachting: 'Kleine cupcake'
08:34Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026