TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In juli werd Marc van der Linden plotseling met spoed opgenomen in het ziekenhuis. Lange tijd was het onduidelijk wat de royaltyverslaggever mankeerde, maar inmiddels weten we dat het gaat om een coma als gevolg van wondroos.
"Ik ben gevonden door mijn moeder, omdat zij zich ongerust maakte", vertelt Van der Linden in RTL Boulevard. "Ik had een ontsteking aan mijn been. Dat heet wondroos. Dat kwam steeds terug, dat is iets wat ik over heb gehouden aan het afvallen. Zo'n aandoening kan heel hardnekkig zijn. Daarbij ben ik zo raar gevallen dat ik buiten westen ben geraakt en ongeveer acht uur zo heb gelegen."
Eenmaal in het ziekenhuis kreeg de royaltyverslaggever ook nog eens bloedvergiftiging en raakte hij in coma. Gelukkig gaat het nu weer beter met de royaltyverslaggever, mede dankzij de vele oefeningen die hij thuis heeft gedaan.
Zoon Antonie Kamerling: 'Ik was bang om depressief te worden'
Kijk hier het fragment terug:
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'