TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In juli werd Marc van der Linden plotseling met spoed opgenomen in het ziekenhuis. Lange tijd was het onduidelijk wat de royaltyverslaggever mankeerde, maar inmiddels weten we dat het gaat om een coma als gevolg van wondroos.
"Ik ben gevonden door mijn moeder, omdat zij zich ongerust maakte", vertelt Van der Linden in RTL Boulevard. "Ik had een ontsteking aan mijn been. Dat heet wondroos. Dat kwam steeds terug, dat is iets wat ik over heb gehouden aan het afvallen. Zo'n aandoening kan heel hardnekkig zijn. Daarbij ben ik zo raar gevallen dat ik buiten westen ben geraakt en ongeveer acht uur zo heb gelegen."
Eenmaal in het ziekenhuis kreeg de royaltyverslaggever ook nog eens bloedvergiftiging en raakte hij in coma. Gelukkig gaat het nu weer beter met de royaltyverslaggever, mede dankzij de vele oefeningen die hij thuis heeft gedaan.
Zoon Antonie Kamerling: 'Ik was bang om depressief te worden'
Kijk hier het fragment terug:
Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'