TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Zondag met Lubach zat een vrij hilarisch item over trucker Martijn. Martijn ergert zich namelijk kapot aan de reclames voor ZML, vertelt hij regelmatig bij Radio 1. Natuurlijk is dat Arjen niet ontgaan en uiteraard krijgt trucker Martijn een speciale vermelding in zijn meest recente uitzending.
Zo schrijft Arjen een speciaal lied, een ode aan zijn ‘vriendschap’ met Martijn en dat is werkelijk hilarisch. Hier onder kijk je het grappige fragment uit ZML terug.
Trucker Martijn heeft inmiddels gereageerd op ‘zijn’ item in Zondag met Lubach. Hij vond de uitzending voor het eerst grappig. “Ik kreeg ineens allemaal berichtjes binnen. Voor het eerst van mijn leven moest ik lachen om Lubach”.
Vaste luisteraar Martijn van het #r1jn had vorige week kritiek op Zondag met Lubach. Dat kwam zowaar even langs in de uitzending gisteravond: Arjen Lubach maakte zelfs een liedje voor hem. Het was de eerste keer dat Martijn om Lubach moest lachen, zegt hij in #JanPubliek: pic.twitter.com/B6mxXUMKjg — NPO Radio 1 (@NPORadio1) February 22, 2021
Greetje uit Urk! na relatiebreuk: 'Er is trauma, ik kan het niet mooier maken'
10:47Gert en Viktor Verhulst presenteren samen een nieuwe verborgen-camerashow
10:32Special van Miljoenenjacht op komst: 'Ook met live-schakeling'
10:26Carrie ten Napel twijfelde om Sterren op het Doek over te nemen van Özcan Akyol: 'Hij vindt het moeilijk'
09:50Komt er nog een nieuw seizoen van De Erfgenaam?
Een nieuwe generatie voegt zich in Expend4Bles bij ’s werelds beruchtste huurlingen.
