TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Olaf (51), Wil (56), Ferdinand (47), Jacob (53), Jan Arie (50) en Gertjan (47), de mannen die met Bert van Leeuwen de bergen in trokken, lijden in meer of mindere mate aan een midlifecrisis. Ze weten even niet meer hoe het verder moet in hun relatie en werk. En ze vragen zich af wat ze met de rest van hun leven willen.
In Mannen in het wild wordt de oplossing in de natuur gezocht. De heren bouwen tipi's, moeten zelf water zoeken, houthakken en vuur stoken. En een douche of toilet zijn al helemaal niet voor handen, laat staan een smartphone. Ze zijn -op weg naar een bergtop- helemaal op elkaar aangewezen. Omdat praten altijd zin heeft, is er ook een therapeut mee voor de nodige ondersteuning.
Of de mannen eruit komen, moeten we afwachten, maar Bert van Leeuwen is ervan overtuigd dat Mannen in het wild zin heeft gehad. „Voor ons vertrek vroeg ik me af of tien dagen genoeg zouden zijn om een verandering teweeg te brengen. Ik snap nu dat dat echt nut heeft. Je bent helemaal uit je sleur, je stelt jezelf vragen die je al lang had weggestopt, kortom: je komt anders terug.”
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Noa Vahle: 'Zo vieren we kerst in huize De Mol'
09:31Documentaire Wij Zijn GTST is vanaf nu te zien op Videoland
09:20Keert Billy de Palma terug in Goede Tijden, Slechte Tijden?
07:50Open Casa krijgt een nieuw seizoen op Prime Video
07:32De TV van gisteren: Seizoensstart Woeste Grond trekt veel kijkers