TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Normaliter kondigde Eva direct na het voorgaande programma haar gasten aan en werd dan een reclameblok ingestart. Vervolgens was de gehele talkshow zonder reclame te bewonderen, maar op vrijdag ging dat net even anders.
Nu ging Eva na de aankondiging van de gasten direct door en werd er na een minuut tien, tot verbazing van een deel van de kijkers, een reclameblok ingestart. Daarna was de talkshow wel volledig reclamevrij.
Het is nog niet bekend waarom er vrijdag precies werd afgeweken, maar wellicht probeerde RTL 4 meer kijkers van The Voice vast te houden met deze strategie. De talentenjacht wordt voorafgaand aan de talkshow uitgezonden. De vraag is overigens of dat gewerkt heeft, want Jinek bleef vrijdagavond steken op 701.000 kijkers.
De TV van gisteren: bizarre wending in The Tribute: Battle of the Bands zorgt voor verbazing
06:47Vanavond op TV: Het gouden uur, Expeditie Robinson, The Secret Life of Pets
21:42Dit is de verbijsterende winnaar van The Tribute: Battle of the Bands 2025
10:26Frans en Mariska Bauer blikken vooruit op nieuw leven als opa en oma
09:58De TV van gisteren: Masked Singer blijft kijkcijfercadeautje op karig bekeken kerstdag