TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De presentatie van De toekomst van Nederland: ons leven na corona is in handen van Merel Westrik en Hidde van Warmerdam. Zij gaan met landgenoten in gesprek op zoek naar antwoorden en oplossingen. Onder anderen klinisch psycholoog Erik Scherder en viroloog Marion Koopmans komen vanuit huis aan het woord.
SBS6 zet ook het Wat vindt Nederland-panel in om te achterhalen hoe 17 miljoen Nederlanders de toekomst voor zich zien. Tijdens de uitzending kan men ook meepraten via de app van het AD. Zo worden onder meer de stellingen 'Heeft straks iedereen nog recht op zorg, ook als je ongezond leeft? Wordt thuiswerken de norm? En houden we een anderhalve-metersamenleving?' voorgelegd aan het panel.
De toekomst van Nederland: ons leven na corona is dinsdag 26 mei 2020 om 20.30 uur te zien bij SBS6.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten