TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De presentatie van De toekomst van Nederland: ons leven na corona is in handen van Merel Westrik en Hidde van Warmerdam. Zij gaan met landgenoten in gesprek op zoek naar antwoorden en oplossingen. Onder anderen klinisch psycholoog Erik Scherder en viroloog Marion Koopmans komen vanuit huis aan het woord.
SBS6 zet ook het Wat vindt Nederland-panel in om te achterhalen hoe 17 miljoen Nederlanders de toekomst voor zich zien. Tijdens de uitzending kan men ook meepraten via de app van het AD. Zo worden onder meer de stellingen 'Heeft straks iedereen nog recht op zorg, ook als je ongezond leeft? Wordt thuiswerken de norm? En houden we een anderhalve-metersamenleving?' voorgelegd aan het panel.
De toekomst van Nederland: ons leven na corona is dinsdag 26 mei 2020 om 20.30 uur te zien bij SBS6.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Ook Valentijne en Diederik keren terug in De Bondgenoten
19:59Jaap Reesema presenteert nieuwe talentenjacht Sing With Me
16:24De 6 beste programma's om deze week te streamen
15:44Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
14:25Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom