TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het design staat volgens de NPO symbool voor de viering van 65 jaar songfestival, waarvan Nederland in 1970, 1976 en 1980 gastheer was. “Dit beeldmerk ademt de belangrijkste kenmerken van Dutch Design: minimalistisch, experimenteel en innovatief“, zegt Songfestivalbaas Sietse Bakker.
The theme of the Eurovision Song Contest 2020 is #OpenUp. To emphasize the embracing power of @Eurovision, we’ve created a dynamic and versatile identity that can be applied in various ways: https://t.co/f1DrTO3Oxe pic.twitter.com/LsbiIXeg2M — CLEVER°FRANKE (@cleverfranke) November 28, 2019
“Het vertelt een verhaal, maar is ook kleurrijk, feestelijk en, niet onbelangrijk, breed toepasbaar“, gaat Bakker verder. “Het toeval wil dat het eerste Eurovisie Songfestival in 1956 door Nederland werd geopend. Daarom begint de tijdlijn met de kleuren van de Nederlandse vlag.”
Het thema, dat de naam Open Up mee kreeg, werd eerder al onthuld. Wie dit jaar voor Nederland meedoet aan het Eurovisie Songfestival, is nog altijd niet bekendgemaakt.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:31Dit is de startdatum van het tweede seizoen van De Hanslers
20:10Dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van B&B Vol Liefde
19:57Dit is de cast van de nieuwe Baantjer-serie
16:37Vriend van veelbesproken Anouk uit De Bondgenoten laat via Mercedes van zich horen