TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
En dat is maar goed ook want de verhalen die verschillende vrouwen vorige week in BOOS deden, waren niet mals. Er ligt zelfs een aanklacht wegens verkrachting tegen B. Zelf ontkent de voormalige knuffelmarokkaan de beschuldigingen trouwens.
Ali B was natuurlijk al uitgewerkt bij The Voice of Holland en ook al zijn andere tv-klussen zijn voorlopig opgeschort. Maar de rapper stopt ook met al zijn werkzaamheden als artiest, ondernemer en partner bij het artiestenbureau SPEC, dat hij samen met zijn vrouw Brechje runt.
Ali wil volgens de post meer tijd met zijn gezin doorbrengen. Zijn pauze duurt in ieder geval tot het OM een besluit heeft genomen over vervolging. In de verklaring zegt Ali B ook dat het hem zwaar valt dat hij op basis van de beschuldigingen publiekelijk wordt veroordeeld.
De Almeerder kan het zich veroorloven om een tijd niet te werken. Hij is volgens eigen zeggen minstens 11 miljoen euro waard. Ook het blad Quote kwam tot dat bedrag.
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026
