TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
En dat is maar goed ook want de verhalen die verschillende vrouwen vorige week in BOOS deden, waren niet mals. Er ligt zelfs een aanklacht wegens verkrachting tegen B. Zelf ontkent de voormalige knuffelmarokkaan de beschuldigingen trouwens.
Ali B was natuurlijk al uitgewerkt bij The Voice of Holland en ook al zijn andere tv-klussen zijn voorlopig opgeschort. Maar de rapper stopt ook met al zijn werkzaamheden als artiest, ondernemer en partner bij het artiestenbureau SPEC, dat hij samen met zijn vrouw Brechje runt.
Ali wil volgens de post meer tijd met zijn gezin doorbrengen. Zijn pauze duurt in ieder geval tot het OM een besluit heeft genomen over vervolging. In de verklaring zegt Ali B ook dat het hem zwaar valt dat hij op basis van de beschuldigingen publiekelijk wordt veroordeeld.
De Almeerder kan het zich veroorloven om een tijd niet te werken. Hij is volgens eigen zeggen minstens 11 miljoen euro waard. Ook het blad Quote kwam tot dat bedrag.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
De streamingtip van de week: Enola Holmes 3 op Netflix
19:05Videoland neemt Nederlandse tak van Viaplay over
14:25Nieuw seizoen Ontvoerd is vanaf deze datum te zien
13:30Mi Dushi: Wat is dan liefde? met Wilfred Genee begint een week eerder dan gepland
12:19Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien