TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
En dat is maar goed ook want de verhalen die verschillende vrouwen vorige week in BOOS deden, waren niet mals. Er ligt zelfs een aanklacht wegens verkrachting tegen B. Zelf ontkent de voormalige knuffelmarokkaan de beschuldigingen trouwens.
Ali B was natuurlijk al uitgewerkt bij The Voice of Holland en ook al zijn andere tv-klussen zijn voorlopig opgeschort. Maar de rapper stopt ook met al zijn werkzaamheden als artiest, ondernemer en partner bij het artiestenbureau SPEC, dat hij samen met zijn vrouw Brechje runt.
Ali wil volgens de post meer tijd met zijn gezin doorbrengen. Zijn pauze duurt in ieder geval tot het OM een besluit heeft genomen over vervolging. In de verklaring zegt Ali B ook dat het hem zwaar valt dat hij op basis van de beschuldigingen publiekelijk wordt veroordeeld.
De Almeerder kan het zich veroorloven om een tijd niet te werken. Hij is volgens eigen zeggen minstens 11 miljoen euro waard. Ook het blad Quote kwam tot dat bedrag.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij