TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Op woensdagavond 15 maart komt de Avondshow met Arjen Lubach met een speciale live-uitzending, die helemaal in het teken staat van de Provinciale Statenverkiezingen. Die uitzending is dan meteen ook al uniek, want het is de eerste keer dat de Avondshow live wordt uitgezonden.
Dat melden VPRO en producent Human Factor TV woensdag.
De show van Arjen Lubach begint op 15 maart iets na 22:00 uur. In deze bijzondere aflevering reageert Lubach met zijn team op de eerste exitpolls die binnenkomen. Dat doet hij in samenwerking met zijn vaste correspondenten van de Avondshow, die de presentator bijstaan bij het bekendmaken van de eerste uitslagen. Dat de uitzending live wordt uitgezonden, is vrij bijzonder. Dat is namelijk nog niet eerder gebeurd. Normaal gesproken worden de afleveringen kort voor de uitzending opgenomen.
De live-uitzending is niet op NPO 1 te bewonderen, waar de Avondshow wel altijd wordt uitgezonden. Op die zender doet de NOS namelijk de hele avond verslag van de verkiezingen. De aflevering van Lubach wordt daarom uitgezonden op NPO 3, waar hij eerder jarenlang verscheen met zijn programma Zondag met Lubach. “Leuk om weer eens terug te keren naar NPO 3”, laat hij daarover weten.
Partnerbijdrage
Dit is de jury van het vernieuwde Got Talent
15:47Producent Sleepers wil opnieuw in gesprek met Teun Kuilboer: 'In ieders belang dat we dit zorgvuldig behandelen'
15:05Gwen van Poorten presenteert dit nieuwe realityprogramma van Net5
14:44Dit programma vervangt No Way Back VIPS op SBS6
14:14Dit is de grote winnaar van het eerste seizoen Watch Your Back