TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Op woensdagavond 15 maart komt de Avondshow met Arjen Lubach met een speciale live-uitzending, die helemaal in het teken staat van de Provinciale Statenverkiezingen. Die uitzending is dan meteen ook al uniek, want het is de eerste keer dat de Avondshow live wordt uitgezonden.
Dat melden VPRO en producent Human Factor TV woensdag.
De show van Arjen Lubach begint op 15 maart iets na 22:00 uur. In deze bijzondere aflevering reageert Lubach met zijn team op de eerste exitpolls die binnenkomen. Dat doet hij in samenwerking met zijn vaste correspondenten van de Avondshow, die de presentator bijstaan bij het bekendmaken van de eerste uitslagen. Dat de uitzending live wordt uitgezonden, is vrij bijzonder. Dat is namelijk nog niet eerder gebeurd. Normaal gesproken worden de afleveringen kort voor de uitzending opgenomen.
De live-uitzending is niet op NPO 1 te bewonderen, waar de Avondshow wel altijd wordt uitgezonden. Op die zender doet de NOS namelijk de hele avond verslag van de verkiezingen. De aflevering van Lubach wordt daarom uitgezonden op NPO 3, waar hij eerder jarenlang verscheen met zijn programma Zondag met Lubach. “Leuk om weer eens terug te keren naar NPO 3”, laat hij daarover weten.
Partnerbijdrage
Cesar Zuiderwijk, Angela Groothuizen en Spike beoordelen in dit nieuwe seizoen van The Tribute - Battle of the Bands weer dertien fonkelnieuwe acts. Zij spelen nummers van onder andere Adele, AC/DC en Kate Bush. Benieuwd? Stem dan iedere zaterdag om 20:00 uur af op SBS6.
Dit is wanneer het tweede seizoen van Meer Dan Verwacht te zien is
11:06Wanneer is de laatste aflevering van Winter Vol Liefde te zien?
10:15Gerard Joling onthult wanneer zijn reallifesoap van start gaat op RTL4
09:14Manuëla Kemp op 61-jarige leeftijd overleden
08:33De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers zwijmelen bij intiem moment tussen Judith en Bart