TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De reacties op de video van Mirjam zijn zo positief dat veel Nederlanders hebben geopperd om de tolk mee te nemen naar het Eurovisie Songfestival in Zweden.
RTL Boulevard meldt dat AVROTROS heeft gereageerd op de oproep van Nederlanders om Mirjam mee te nemen naar Malmö. Een woordvoerder van de omroep heeft zondagavond laten weten dat ze geen uitspraken doen over de act van Joost Klein. Voorlopig blijft het dus afwachten hoe de act van Klein eruit komt te zien.
Het filmpje van Mirjam, waarin ze Europapa in gebarentaal uitbeeldt, werd binnen enkele dagen een groot succes. Inmiddels is de clip al meer dan 250.000 keer bekeken. Mirjam ontvangt veel respect en positieve reacties van de kijkers van de video. Daarom vinden veel mensen dat zij als gebarentolk deel zou moeten uitmaken van de act die Joost Klein op het Eurovisie Songfestival gaat neerzetten.
Ik hoop zo dat we doventolk Mirjam Stolk meesturen naar het Songfestival dit is geweldig! pic.twitter.com/2pRr865cEn — Maarten Hopman (@maartenhopman94) March 2, 2024
Oh wat geweldig dit ?? Mirjam Stolk #europapa #joostklein #eurovisiesongfestival #AVROTROS pic.twitter.com/nQSonf0ggH — Mischa Blok (@mischablok) March 2, 2024
Fantastisch!
Stuur Mirjam Stolk mee met Joost Klein ?#Eurovision #Songfestival https://t.co/Is8rFGX2tx — Jan Ooms (@JanOoms9) March 2, 2024
Partnerbijdrage
Frank van Leeuwen presenteert nieuwe dagelijkse quiz: 'Aan het begin van een ontzettend leuk, creatief avontuur'
15:44Iris vindt liefde bij oude bekende uit B&B Vol Liefde, maar vergeet één belangrijk detail
15:09Glitter, glamour en verrassingen: Make Up Your Mind pakt uit met bijzondere special
13:51Oude seizoenen van Bureau-serie verdwenen van Videoland: Ewout Genemans legt uit waarom
13:12Het MAX Orkest zoekt nieuw muzikaal talent en gooit de deuren verder open